× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Релейні модулі

Сума мінімального замовлення - 500 грн.
Інформація дійсна на 19.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
На жаль, нічого не знайдено!

Релейний модуль - це окремий апаратний пристрій, який використовується для віддаленого керування приладами через мережу або Інтернет. Модуль реле також використовується для визначення зовнішніх умов увімкнення та вимкнення, і для керування різними зовнішніми пристроями.

Релейні модулі мають різні конфігурації введення та виведення, і призначені або низькопрофільного поверхневого монтажу (SMD), або прихованого монтажу, в отвір і т.п. Вони мають кілька конфігурацій комутації від 4-полюсних до 8-полюсних. Деякі релейні модулі оснащені найновішими вбудованими драйверами, що усуває необхідність зовнішньої активації електроніки.

релейный модуль

Ми раді запропонувати своїм клієнтам найсучасніші високоякісні релейні модулі від світових лідерів з виробництва електротехнічної продукції: Phoenix Contact, Siemens AG та інших.

Яку б функцію ви не зажадали: чи то перемикання, ізоляція, моніторинг, посилення чи множення. Асортимент електромеханічних, твердотільних реле, реле часу та контролю, представлений у каталозі СЕА, задовольнить Ваші вимоги.

У Компанії СЕА, наших клієнтів з радістю проконсультують, дадуть відповіді на питання, що цікавлять, і допоможуть купити релейні модулі:

  • зі світловими індикаторами,
  • роз'ємами рush-in,
  • перемикаючими контактами,
  • основи для реле,
  • клемні модулі,
  • різні адаптери, штекери, тримачі та інші комплектуючі.

Купити релейні модулі в Україні, отримати консультацію або додаткову інформацію звертайтесь до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330 00 88, або e-mail: info@sea.com.ua.

Top