× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Лінзи Darkoo Optics

Компанія Darkoo Optics (Zhongshan) Co., Ltd, заснована у 2009 році та вже досягла світового масштабу й визнання, спеціалізуючись на проєктуванні різних оптичних лінз й високоточних оптичних систем. 

Випустивши близько 3 000 видів стандартизованих продуктів та технічних послуг для клієнтів з понад 32 країн на основі потужної виробничої бази площею 20 000 м2, спеціалісти компанії зареєстрували понад 60 власних патентів на світлодіодні лінзи та рефлекторні системи, а також отримали престижну відзнаку «Сертифікат експертизи високих технологій».

Для високопотужних світлодіодів Darkoo Optics пропонує великий вибір високоякісних лінз різноманітних габаритів, увігнутих або опуклих лінз, одиночних та мультиплікованих, лінійних лінз, «стільникових», лінз з утримувачем або без. Використання оригінальної сировини високопрозорого термопласту/оргскла від Mitsubishi (Японія) дозволяє досягти оптичного пропускання вище 90% в лінзах для світлодіодів.

Технологічні вироби компанії використовуються для проєкторів, рішень з освітлення фасадів, автомобільних фар, використання сонячного світла та його енергії, прожекторів, систем з високим IP, безтіньових медичних ламп.

Компанія СЕА підтримує місію бренду Darkoo Optics, що полягає в чесному сервісі, науковому підході та взаємовигідному співробітництву задля перспективного майбутнього й пропонує ознайомитись та замовити лінзи Darkoo Optics з номенклатури, що складається з наступних основних груп:

Лінзи Darkoo (з можливістю IP-захисту) 

Cтупінь захисту він же IP (Ingress Protection Rating) – світова система класифікації ступенів захисту оболонки електроустаткування від проникнення твердих предметів і води відповідно до стандарту IEC 60529, тобто це ніщо інше як індекс по якому визначається герметичність виробу. Підібрати правильне освітлювальне обладнання можливо знаючи розшифровку параметрів ступеня захисту IP. Лінзи Darkoo Optics мають кожен свій IP. Значення першої цифри означає захист від попадання твердих предметів: число від 0 до 6, а значення другої — захист від проникнення води: від 0 до 8. Простіше кажучи — чим вищий індекс тим герметичніший виріб та менше проникнення. 

Лінзи Darkoo (без IP-захисту)  

Лінзи Darkoo максимально сучасних стандартів, мають довершенні розміри та кути променів. На додаток, лінзи економічно вигідні як при купівлі, так і для подальшої експлуатації.

 

Рефлекторні системи Darkoo  

Також відбивачі – це вигідний та зручний спосіб скерувати чи звузити світловий потік у потрібну область, збільшити яскравість освітлення чи рівномірний розподіл. Така система здатна збільшити ККД світильника, а значить, ви зможете заощадити, використовуючи менш потужні засоби освітлення без втрати яскравості. Використання полікарбонату робить відбивачі Darkoo Optics легкими та економічними.

 

 Аксесуари до лінз Darkoo

 

 

Купити лінзи Darkoo Optics, а також отримати додаткову інформацію Ви можете звернувшись до відділу світлотехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

 
Увага! Зовнішній вигляд може незначно відрізнятися від зображення на фото.
Сума мінімального замовлення - 1000 грн. Усі ціни вказано з ПДВ, підлягають перегляду під час опрацювання замовлення та можуть коригуватися додатковими митами, тарифами або надбавками.
Інформація дійсна на 19.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
На жаль, нічого не знайдено!
Top