Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Програмне забезпечення системи WIM

Обробка даних в системі динамічного зважування WIM забезпечується наступними програмними модулями:

 

ПЗ вбудованого контролера локального збору та передачі інформації;

 

ПЗ web-порталу з інтерфейсами автоматизованих робочих місць (АРМ) адміністраторів, диспетчерів та інспекторів системи зважування в русі, а також інтерфейсами для можливості входу інших користувачів відповідно до їх рівнів доступу і функціональними повноваженнями посадових осіб;

 

ПЗ сервера бек-офісу з базою даних;

 

Android-додаток з інтерфейсом для інспекторів системи динамічного зважування WIM.

Мультисерверна система збирає записи про автомобілі на центральному сервері бази даних з будь-якої кількості пунктів динамічного зважування (майданчиків WIM) і дозволяє авторизованим користувачам підключатися до сервера через Інтернет та використовувати веб-браузер для перегляду записів щодо будь-якого вимірювального пункту WIM.

ПЗ вбудованого контролера локального збору та передачі інформації на центральний сервер

Local Database Server WIM

Кожен локально розташований контролер WIM містить у своєму складі вбудований контролер локального збору та передачі інформації (БД локальних серверів системи WIM). ПЗ контролера виконує функції отримання первинної інформації з контролерів iSINC і тимчасового зберігання цієї інформації у випадках переривання зв'язку з сервером бек-офісу WIM і передачі даних.

ПЗ сервера бек-офісу системи динамічного зважування з БД WIM

Програмне забезпечення сервера центру обробки даних (бек-офісу WIM) забезпечує збір, обробку та архівування даних в БД WIM в автоматичному режимі з обчислювальною здатністю за обсягом даних, які можуть надходити від 50 майданчиків динамічного зважування протягом 10 календарних років з інтенсивністю руху мінімум 50 000 транспортних засобів на добу в одному напрямку. Обсяг для зберігання даних для кожної системи динамічного зважування становить мінімум 10 000 автомобілів з вагою понад 3,5 т на добу (в одному напрямку).

Central Database Server WIM

ПЗ web-порталу WIM для адміністраторів, диспетчерів і інспекторів

Бек-офіс WIM здійснює централізований збір і обробку даних системи динамічного зважування для наступних цілей:

 

забезпечення зручного інструменту для виявлення транспортних засобів з перевищенням порогового навантаження на вісь, які пересуваються в районі будь-якого майданчика для динамічного зважування, з імовірністю 95%;

 

накопичення статистичної інформації в БД WIM для виконання завдань системи динамічного зважування;

 

створення спеціальних статистичних звітів в форматах на основі накопиченої статистичної інформації в БД WIM;

 

розкриття додаткової оперативної інформації уповноваженим правоохоронним органам.

Програмне забезпечення web-порталу Компанії СЕА для роботи користувачів забезпечує:

 • зручний дизайн з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом українською мовою (технічні параметри і елементи частково описані англійською);
 • авторизацію входу в систему за логіном і паролем;
 • виведення інструкції для перегляду.

Перегляд даних в реальному часі

Функція перегляду даних в реальному часі забезпечується постійним моніторингом дорожнього руху з затримкою в 2 с для робочих місць адміністратора і диспетчера, і 30 секунд для робочих місць інспектора (можливий більший діапазон у випадку відсутності покриття стільникового зв'язку).

Користувач має можливість переглядати весь дорожній рух або окремі транспортні засоби обраного типу, або тільки транспортні засоби з перевищенням осьового навантаження.

На ПК оператора відображаються такі параметри:

 

ідентифікатор майданчика WIM;

дата і час проїзду через майданчик;

номер смуги;

 

тип транспортного засобу відповідно до класифікації;

кількість осей і відстань між ними;

типи коліс — односхилі / двосхилі;

 

номер транспортного засобу, який був розпізнаний системою ANPR, або його видимі елементи;

швидкість транспортного засобу;

 

навантаження на вісь і групу осей;

маса брутто транспортного засобу (автомобільного поїзда);

розміри транспортного засобу;

 

температура повітря і дорожнього покриття;

надлишкова маса брутто;

 

фотознімок всього транспортного засобу в бічній проєкції з можливістю визначення кількості осей;

 

надмірне навантаження на вісь / групу осей

фронтальний знімок транспортного засобу;

 

фотознімок номерного знака великим планом для подальшого розпізнавання людиною-оператором.

У разі розпізнавання номерного знака транспортного засобу, габаритно-вагові параметри якого перевищують граничні норми, ПЗ на робочому місці адміністратора має функцію перегляду і друку звіту з історією всіх зареєстрованих даних, пов'язаних з відповідним транспортним засобом, на основі даних з усіх майданчиків для динамічного зважування WIM за останні 1, 3 і 12 місяців від поточної дати.

Коригування системних параметрів майданчиків для динамічного зважування

Система управління бек-офісом системи динамічного зважування має функцію моніторингу стану всіх майданчиків для динамічного зважування, а також коригування параметрів їх реєстрів.

У разі виникнення помилок в роботі майданчика для динамічного зважування, автоматична система управління бек-офісом фіксує виявлену відмову і виконує відповідні дії для відновлення роботи майданчика для динамічного зважування (перезавантаження установок системи або апаратного комплексу в цілому). Якщо відновлення роботи неможливо, ПЗ бек-офісу системи динамічного зважування повідомляє про це системного адміністратора за встановленою процедурою, описуваній в керівництві користувача.

Передача даних

Система управління бек-офісом системи динамічного зважування забезпечує синхронізацію зареєстрованих даних / баз даних на об'єктах для динамічного зважування з відповідними даними / базами даних на серверах бек-офісу системи динамічного зважування. Система забезпечує таку синхронізацію з найменшою затримкою і з завантаженням додаткових даних після відновлення з'єднання, а також з можливістю ручного завантаження за командою адміністратора бек-офісу системи динамічного зважування.

Обробка даних бек-офісом системи динамічного зважування

Система управління бек-офісом WIM забезпечує можливість для авторизованих користувачів, об'єднаних адміністратором в групи згідно з їх службових обов'язків і конкретних завдань, отримувати та виводити дані в форматі МS Excel (XLS) для подальшої комп'ютерної обробки та отримання звітів у форматі PDF, готових до друку, які можна переглядати з робочих місць інспектора та адміністратора.

Звіти системи динамічного зважування

Система динамічного зважування дозволяє складати деталізовані та розширені звіти на основі даних про дорожній рух, зібраних з майданчиків WIM.

  Види звітності   Параметри представлення
 

за кількістю транспортних засобів:

 • в кожному ваговому класі, що проїхали через майданчик протягом певного часу;
 • з конфігураціями осей / навантаженням на вісь і розмірами транспортного засобу, що не відповідають українським нормам

статистичні — для підтримки функції планування дорожнього руху, обслуговування доріг і контрольних заходів до транспортних засобів з перевищенням ваги;

планові звіти.

 

виведення у вигляді файлу:

 • текстового;
 • розділеного комами (для імпорту в Microsoft Excel, Adobe PDF);
 • HTML;

відображення на екрані.

Користувач має можливість переглядати звіт в режимі реального часу або вибирати період часу і майданчики динамічного зважування, які будуть відображатися в звіті. Кожен звіт містить, як мінімум, наступну інформацію:

 • майданчик для динамічного зважування;
 • дата та час;
 • реєстраційний номер транспортного засобу;
 • вага транспортного засобу (брутто) і навантаження на вісь (порушення виділяються).

Компанія СЕА займається проектуванням, розробкою програмного забезпечення, монтажем, впровадженням і підтримкою систем WIM. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua.

Top