Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Oglesby & Butler Ltd. (Portasol)

У 1984 році компанія Portasol представила на ринок "Technic" - перший кишеньковий портативний паяльник, який дав можливість військовослужбовцям і технікам усього світу вільно паяти з'єднання в польових умовах, без потреби підключатися до електричних розеток. Наслідуючи успіх інноваційного 'Technic', Portasol зайнялася випуском професійного паяльного обладнання, додавши в лінійку продукції такі аксесуари, як насадки для паяльників, сопла для гарячого повітря, і перший набір нагрівальних інструментів.

Portasol зарекомендував себе як світовий лідер у своїй галузі та виробляє різноманітний ряд газових паяльників, вбудованих паяльних ламп, наборів для нагрівальних інструментів. Наприклад, 'Super-Pro' є фаворитом на автомобільному післяпродажному ринку з такими функціями, як безполум'яне сопло гарячого повітря для термозбіжної трубки.

99% продуктів Portasol спроектовано та виготовлено командою відданих справі співробітників компанії на заводі в Карлоу (Ірландія), за допомогою новітнього обладнання, зокрема верстатів з числовим програмним управлінням (ЧПУ) Star та Deco, заводу з нанесення покриттів, лабораторії каталізаторів та цеху формування.

Продукти Portasol поширюються в усьому світі мережею оцінених постачальників. На територію України постачання паяльників та інших виробів Portasol займається Компанія СЕА.

Продукція виробництва Oglesby & Butler Ltd. (Portasol) в каталозі компанії СЕА:

Top