Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Обладнання для автоматичного монтажу

Печи оплавления припоя применяются для пайки печатных плат, содержащих компоненты поверхностного монтажа.
Установщик компонентов обеспечивает надёжную, быструю и аккуратную установку поверхностно монтируемых компонентов на печатную плату методом переноса от питателей с помощью вакуумного пинцета.
К устройствам для нанесения паяльной пасты и клея относятся трафаретные принтеры. Трафаретный принтер предназначен для нанесения паяльной пасты и клея на поверхность печатной платы с помощью ракеля через трафарет.

Обладнання для автоматичного монтажу представлено пристроями трафаретного друку для нанесення паяльної пасти та клею, установниками компонентів, печами оплавлення припою, обладнанням для паяння хвилею припою, паяльними ваннами фірми DDM Novastar (США).

Американська фірма DDM Novastar спеціалізується на розробці та виготовленні обладнання для поверхневого монтажу для малих та середніх обсягів випуску.
Серед широкого асортименту обладнання для автоматичного монтажу ми допоможемо підібрати Вам обладнання, необхідне в умовах як одиничного та дрібносерійного, так і серійного виробництва.

На все обладнання DDM Novastar поширюється гарантія виробника на 1 рік.

 

Отримати більш докладну інформацію про обладнання для паяння хвилею припою, печі оплавлення припою, установники компонентів та трафаретні принтери, а також про те, як купити обладнання для автоматичного монтажу та паяння в Києві та Україні, Ви можете за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top