Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Woodward Governor Nederland BV

Woodward – провідний світовий виробник гідромеханічного та електронного обладнання для систем керування подачі палива. Заснована в 1870 році, керуючись внутрішніми кодексами ведення бізнесу та етики, компанія на даний момент зайняла лідируючу позицію в галузі. Діяльність підприємства сфокусована на описаних нижче сегментах ринку.

Застосування товарів Woodward

Продукція Woodward в устаткуванні для енергетики

Для ринку обладнання для енергетики випускається якісні компоненти, що використовуються в гібридних транспортних засобах та на альтернативному паливі, у складі корабельного обладнання, у компресорах, пристроях генерації та розподілу електроенергії, промислових турбінах та в устаткуванні для автоматизації виробництва.

Продукція Woodward в авіації

Для авіакосмічного ринку виробляються компоненти систем навігації, керування двигунами, керування озброєнням. Розроблено комплексні системи для використання у безпілотних літальних апаратах.

Woodward розробив та виробляє системи управління для переважної більшості авіаційних турбін. Грунтуючись на накопиченому досвіді, розробка системи для нового типу двигуна проходить із найвищою якістю та в найкоротші терміни.

Продукція Woodward у бойових машинах

Для бойових машин Woodward пропонує широкий спектр обладнання, включаючи гідравлічні та електричні сервоприводи, гіроскопічні датчики, системи керування, силову електроніку та інші цифрові та аналогові пристрої.

Продукція Woodward у бойовій авіаціїВикористання продукції Woodward у системах керованих снарядів

Woodward є виробником компонентів для систем керованих ракет і снарядів, таких як керовані бомби JDAM і SDB, ракети AIM-9X side winder, ракетний комплекс Javelin.

Додаткову технічну інформацію про продукцію виробника можна знайти на сайті Woodward .

Компанія СЕА займається постачанням товарів Woodward на території України.

Top