Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Avalue Technology Inc.

Avalue Technogy Inc. вже понад 10 років працює на ринку рішень для промислової автоматизації. Продукти Avalue відображають передові досягнення комп'ютерної техніки.

Товарні серії

Номенклатура продукції розділена на три основні напрямки:

  • Вбудовувані платформи – невеликого розміру процесорні плати з низьким енергоспоживанням та великою кількістю портів вводу/виводу, бокс-комп'ютери;
  • Промислові системні плати для окремих комп'ютерів – форм-факторів ATX, micro ATX, слотові одноплатні комп'ютери та промислові системи на їх базі;
  • Панельні рішення – сенсорні панельні комп'ютери для організації людино-машиного інтерфейсу, медичні термінали, медіапрогравачі для використання у громадських місцях.

Avalue Technogy є постійним членом Intel Embedded Alliance, а також сертифікованим партнером Microsoft Embedded, що забезпечує високий ступінь сумісності технічних засобів з найпоширенішими операційними системами та програмними платформами Microsoft.

Категорії продукції AvalueФункціональний поділ відділів Avalue

Близько половини співробітників Avalue Technogy зайняті розробкою промислової техніки та контролем якості продукції, що дозволяє своєчасно вдосконалювати пристрої та в найкоротші терміни виводити на ринок сучасні пристрої з неперевершеною сукупністю споживчих характеристик.

Додаткову технічну інформацію про продукцію виробника можна знайти на сайті.

Компанія СЕА – постачальник Avalue Technogy Inc. на території України.

Нажаль, на даний момент продукція Avalue Technology Inc. не представлена в каталозі Компанії СЕА.
Top