Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Atop Technologies, Inc

Заснована понад 25 років тому в Тайвані, компанія Atop стала провідним розробником та виробником товарів для промислових мереж. Маючи досвід як у виготовлених на замовлення, так і в готових рішеннях, Atop набула репутації ідеального вибору для багатьох галузей завдяки своїй здатності до інновацій. Зростання різноманітності товарних ліній компанії демонструє високу адаптивність до змін ринку, навіть у періоди економічних спадів, з урахуванням нових технологічних стандартів.

Асортимент продукції Atop Technologies включає:

  • Промислові Ethernet-комутатори
  • Спеціалізовані вимикачі для енергетики/залізничного транспорту
  • Шлюзи Fieldbus (Modbus)
  • Бездротові сервери та шлюзи
  • Медіаконвертери
  • Сервери послідовних пристроїв

Atop випускає цілу низку вбудованих плат: міцні, широкотемпературні процесорні плати на основі Freescale, TI, MPC і т.д. з підтримкою ОС Linux, VxWorks, QNX та Android.

Також компанія пропонує лінійку високонадійних і стійких до відмови шлюзів Unified Protocol, яка забезпечує плавне перетворення протоколів і відповідно безперебійний зв'язок між застарілими пристроями і пристроями нового покоління.

Atop Technologies має сучасний виробничий та випробувальний центр, надаючи своїм клієнтам послуги виробничого аутсорсингу (OEM/ODM): унікальне поєднання процесів та технологій гарантує, що клієнт досягне важливих ділових результатів.

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором продукції Atop Technologies на території України та постачає продукцію цього виробника.

Продукція виробництва Atop Technologies, Inc в каталозі компанії СЕА:

Top