Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Luminus, Inc.

Більше 20 років компанія Luminus працює над підвищенням енергоефективності, світловіддачі, якості світла та довговічності, а також над розробкою нових форм-факторів для задоволення потреб клієнтів у багатьох різних галузях, включаючи архітектуру та міське будівництво, дисплеї та проєктування, садівництво та освітлення. Компанія приділяє особливу увагу новим розробкам, щоб їхня світлодіодна технологія могла замінити галогенні та інші традиційні технології без шкоди для якості кольору, перфорації центрального променя, іскор та димування.

Компанія Luminus залучає компанії та спеціалістів з різних сфер, щоб удосконалити свої рішення. Так, наприклад, Luminus працювала з фермерами, щоб світлодіоди Luminus для садівництва могли забезпечити оптимальний ріст і врожайність для різних сільськогосподарських продуктів, включаючи худобу та рослини.

Також йде робота в промисловій, медичній та розважальній сферах, компанії яких просувають діагностичні, медичні, інфрачервоні та автоматизовані системи та висувають унікальні вимоги як до форм-фактору, так і до характеристик світла.

Фахівці Luminus працюють рука об руку з найінноваційнішими компаніями в автомобільній, дисплейній та проєкційних галузях, щоб висвітлити все від проєкційних дисплеїв до проєкційних систем для автомобілів наступного покоління та споживчих технологій.

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором продукції Luminus в Україні та здійснює постачання продукції даного виробника.

Top