Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

AXIOMTEK Co. Ltd.

Компанія Axiomtek, заснована в 1990 році, є однією з основних проєктних та виробничих компаній у галузі промислових комп'ютерів та вбудованих рішень. З моменту свого заснування компанія Axiomtek набула світового визнання за інноваційні проєкти та визначні заслуги перед клієнтами.

Понад 15000 квадратних метрів виробничих площ, розміщених на Тайвані, поряд із сучасним виробничим обладнанням дозволяє компанії Axiomtek повною мірою надавати послуги OEM/ODM, досягаючи високої якості продукції зі своєчасною доставкою та за низькою ціною. Компанія Axiomtek має сучасні складальні лінії та оптичні системи контролю якості. Всі виробничі потужності сертифіковані та відповідають стандартам ISO-9001, ISO-14001 та ISO 13485.

У співпраці з Intel®, Microsoft® та AMD компанія Axiomtek має достатнє розуміння тенденцій ринку і може швидко розробляти передові додатки, які підвищують конкурентоспроможність її клієнтів.

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу промислових комп'ютерів Компанії СЕА –  офіційного дистриб'ютора продукції Axiomtek на території України – за телефоном +38 (044) 330-00-88 чи надсилайте запити на електронну адресу info@sea.com.ua

Продукція виробництва AXIOMTEK Co. Ltd. в каталозі компанії СЕА:

Top