Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Molex Interconnect GmbH

Компанія Molex Incorporated – світовий лідер з виробництва електронних, електричних та волоконно-оптичних компонентів, а також комплексних рішень у галузі СКС (підрозділ Molex PN). Серед партнерів компанії такі фірми як CISCO, Ford, Intel, Nokia, Phillips, Siemens, 3Com та інші

Компанія Molex заснована в 1938 році в США (штат Іллінойс), на сьогоднішній день має оборот у 1.7 млрд доларів США. 49 заводів та фабрик компанії розташовані у 21 країні світу, на них працює понад 13000 осіб.

У липні 1994 року корпорація Molex придбала компанію Mod-Tap з метою більш активної участі у розвитку та просуванні ринку рішень для структурованих кабельних систем. Це злиття дало можливість компанії Molex розширити спектр своїх продуктів та пропонувати не лише окремі компоненти виробництва Molex, а й комплексні рішення від Molex Premise Networks.

Корпорація Molex приділяє особливу увагу ринкам Східної Європи, де одним із перспективних є ринок України. Офіційний дистриб'ютор в Україні - Компанія СЕА .

Напрямки діяльності Molex

Molex працює у всіх головних сегментах електронної промисловості. Molex постійно розробляє нові продукти та сервіси для специфічних потреб промисловості.

Приорітетними напрямками є мініатюризація, підвищення швидкості цифрових ланцюгів та збільшення щільності цифрових сигналів.

У секторі комп'ютерів та комп'ютерної периферії Molex працює у всіх сегментах, від ноутбуків до мейнфреймів. Глобальна структура Molex забезпечує оптимальний сервіс, починаючи дизайном та закінчуючи підтримкою субпідрядника.

Дані та Телекомунікація

Molex пропонує велику кількість і продовжує розробляти нові сімейства backplane конекторів з різними технічними параметрами. Molex також розпочав постачання електричних кабельних систем та волоконно-оптичних конекторів.

У середовищі мобільних пристроїв Molex є лідером в області мініатюрних конекторів вводу/виводу, конекторів "board-to-board", FFC та комутувальних конекторів.

Продукти широкого вжитку

Продукція Molex також займає частку ринку домашніх розваг у всіх регіонах світу. Для ринку телебачення та звуку Molex пропонує діапазон конекторів "wire-to-board" та "board-to-board" у найбільш популярних застосуваннях. Для виробників відеокамер і цифрових камер Molex пропонує мініатюрні конектори, що мають специфічні механічні та цінові властивості.

Автомобільна промисловість

Molex працює з багатьма світовими автомобільними гігантами та постачальниками, пропонує конектори для всілякого застосування, починаючи від систем навігації та охоронних систем, і закінчуючи головними штучними жгутовими роз'ємами, роз'ємами двигуна та органами управління живленням. Усі основні автомобільні заводи пройшли випробування QS 9001.

Промисловість

На відміну від різноманітних конекторів, що застосовуються у робототехніці, Molex пропонує широку різноманітність конекторів для високовольтних ланцюгів та жорстких умов експлуатації. Це пріоритетна сфера активності Molex, рухаючись від продукції для стандартних заводських мережевих застосувань до продукції нових високонадійних конекторів.

Продукція виробництва Molex Interconnect GmbH в каталозі компанії СЕА:

Top