Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Нові паркувальні зони в Дніпрі

  • 15.06.2021
  • 1783

Відтепер місто Дніпро поділене на 4 паркувальні зони — від 10 до 20 гривень за годину відповідно до зон A, B, C та Z. Мерія вже встановлює відповідні знаки та розповіла про характер нововведень. 

Нові тарифи на паркування розподілені між чотирма зонами. Ціна задежить від району, в якому Ви вирішите припаркуватись. Чим ближче до центру — тим дорожче буде коштувати парковка. Таким чином мерія міста має намір розвантажити вулиці міста, оптимізувати дорожній простір та поповнювати бюджет міста.

Парковочний простір виробництва СЕА на вул. Шмідта, ДніпроПарковочний простір виробництва СЕА на вул. Шмідта, ДніпроПарковочний простір виробництва СЕА на вул. Шмідта, Дніпро

Парковочний простір виробництва СЕА на вул. Шмідта, Дніпро

Звісно Дніпро не залишиться без безкоштовних паркомісць. Дніпровська міська рада повідомляє про 7000 безплатних місць, але наскільки це реальна цифра — залишається питанням. Детальніше, дивіться у сюжеті:

Джерело: 11 канал

СЕА — компанія, яка розробляє та виготовляє паркувальне обладнання, облаштовує паркувальні майданчики та комплекси й може похвалитися десятками реалізованих проєктів по всій Україні. Компанія СЕА пропонує сертифіковане паркувальне обладнання та автоматизовані паркувальні системи для організації платних парковок будь-якої складності власного виробництва:

Більше реалізованих проєктів Компанії СЕА за посиланням

Мобільний додаток SEA Parking допомагає вирішити проблему пошуку і оплати парковки. Завантажити додаток можна на ресурсах Play Market і AppStore.

 

З питань придбання та монтажу паркувального обладнання, організації платної автоматизованої парковки, звертайтеся в офіс​ Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або надсилайте запити на e-mail: info@sea.com.ua


Top