Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Інформаційне табло парковок

Компанія СЕА пропонує різні типи інформаційних табло для парковок власного виробництва:

Інформаційне табло парковки – світлодіодна стела

Такий тип інформаційних світлодіодних табло використовується у якості в'їзних табло для організації відкритих автоматичних та напівавтоматичних парковок, у тому числі і перехоплюючих парковок. Для відображення змінної інформації в табло парковки використовується сучасний повноколірний LED-екран. На інформаційній стелі парковки вказується не тільки кількість вільних місць на стоянці, але і вартість паркування за певний час, а також режим роботи парковки. За бажанням Замовника можна додатково розташувати будь-яку корисну інформацію на світлодіодному екрані стели і навіть повнокольорову динамічну рекламу, так як використаний повнокольоровий світлодіодний екран.

Информационное табло парковки - cветодиодная стела

Технічні характеристики інформаційної світлодіодної стели парковок відкритого типу

 • Виконання: для установки на вулиці
 • Захист від зовнішнього середовища: фронт – IP65, тил – IP54
 • Робочий діапазон температур: -20 ... +60 °C
 • Напруга живлення: 220 В
 • Оптимальна зона видимості написів на інформаційній стелі: 15 –85 м
 • Кути огляду, горизонталь/вертикаль: 120° / 60°
 • Крок пікселя світлодіодного табло: 16 мм
 • Розміри світлодіодного екрану: 1.024 х 1.536 м
 • Роздільна здатність LED-екрану: 64 х 96 пікс.
 • Фізична потность: 3906 пікс. / м2
 • Яскравість LED-екрану: 7000 ніт
 • Кількість квітів: 16 трлн.
 • Низький рівень споживання енергії

Інформаційне табло парковки – "кількість вільних місць"

Світлодіодне табло парковки може використовуватися як світлодіодне табло кількості вільних місць відкритих паркувальних комплексів (на вулиці), а також – як міжрівневе світлодіодне табло парковки, що встановлюється при переїзді на верхній (нижній) рівень критих багатоповерхових парковок.

Горизонтальное табло свободных местВертикальное табло свободных мест

Межуровневое светодиодное табло парковкиБольшое горизонтальное табло свободных мест

  

Паркувальна система веде підрахунок вільних місць з одночасною індикацією. За бажанням Замовника табло кількості вільних місць парковки можна робити як в горизонтальному, так і у вертикальному виконанні.

Міжрівневе табло парковки – одно- і багаторядне табло

Міжрівневе світлодіодне табло парковки встановлюється у зоні переїзду на верхній (нижній) рівень критих багатоповерхових парковок, а також може використовуватися як світлодіодне табло кількості вільних місць відкритих паркувальних комплексів (на вулиці), де є кілька паркувальних секторів.

Виготовляються наступні типи стандартних міжрівневих табло: головне табло парковки однорядне, головне табло парковки дворядне, головне табло парковки трьохрядне, головне табло парковки чотирирядне.

  

Компанія СЕА – єдина компанія на вітчизняному ринку, що має повний цикл виробництва паркоматів і паркувального обладнання (у т.ч. світлофорів для парковок): від розробки до монтажу обладнання на майданчику Замовника. В активі Компанії – безліч реалізованих проектів в цій галузі.

Паркувальні системи і автомати виробництва Компанії СЕА прості і надійні в експлуатації, мають можливості для розширення функціональності, інтеграції в розвинені системи моніторингу або диспетчеризації, при цьому партнерам пропонуються конкурентні ціни на обладнання і різноманітні опції з комплектації парковок всім необхідним додатковим обладнанням, а також програмним забезпеченням.

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію про тип інформаційного табло для Вашої парковки і купити інформаційну стелу, головне табло парковки, міжрівневе паркувальне табло або інше паркувальне обладнання, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або пишіть на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top