Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Перехоплюючий паркінг

Компанія СЕА — розробник і виробник "перехоплюючих" паркінгів.

Що таке перехоплюючий паркінг та його застосування?

Перехоплюючий паркінг (або перехоплювальна автостоянка) — це автостоянка, що розташовується поблизу автотранспортних шляхів слідування населення з місця проживання (як правило, периферійні, житлові зони міста) в місця здійснення трудової діяльності (якщо вона здійснюється в діловій частині міста, то такі місця, як правило, знаходяться в центрі міського простору).

Такі перехоплювальні автостоянки дозволяють зменшити завантаженість автотранспортної системи міста, звільнивши її від частини особистого автотранспорту. Зазвичай розміщуються поблизу залізничних станцій, станцій метрополітену, зупинок іншого громадського транспорту, розташованих на під'їзді до центральної частини міста.

Перехоплюючі парковки призначені для того, щоб власник транспортного засобу, залишивши його на майданчику, пересів на громадський транспорт.

Перехоплюючий паркінг в Києві виробництва Компанії СЕА

Перехоплючий парковка СЕА на об'єкті в КиєвіПерехоплююча автостоянка СЕА на об'єкті в КиєвіПерехоплююча автостоянка біля метро

Перехоплючий паркінг СЕА на об'єкті в КиєвіПерехоплювальний паркінг в КиєвіПерехоплюючий паркінг

Перехоплювальний паркінгПерехоплююча автостоянкаПерехоплювальна автостоянка

Принцип роботи перехоплюючого паркінгу

Перехоплюючий паркінг на базі напівавтоматичної паркувальної системи — це платна парковка, де як і раніше потрібна участь людини в обслуговуванні відвідувачів, але частина процедур вже автоматизована.

На в'їзді на напівавтоматичну парковку водій після натискання кнопки на в'їзній стійці отримує паркувальний талон. На талоні у вигляді штрих-коду кодується інформація про час в'їзду, також друкується додаткова необхідна інформація у вигляді звичайного тексту (назва організації, час в'їзду, інструкція користування парковкою і т.п.).

У цій напівавтоматичній системі передбачена установка інформаційної стели, на якій відображається кількість вільних паркомісць і тариф парковки. За бажанням замовника можна розміщувати будь-яку додаткову корисну інформацію на світлодіодному екрані стели.

Машина під'їжджає до шлагбауму, водій передає талон на в'їзд, отриманий на в'їзній стійці, оператору паркування.

Оператор паркування сканує штрих-код на талоні за допомогою ручного сканера штрих-кодів. При цьому у нього на екрані з'являється розрахунок вартості парковки і кінцева сума до оплати.

Напівавтоматична паркувальна система, яка "перехоплює" потік транспортуІнформаційне табло на напівавтоматичній парковці СЕА

Робоче місце оператора паркування СЕАПаркінг СЕА для Київтранспарксервіс

Водій сплачує необхідну суму, після чого оператор відзначає в програмі робочого місця касира дану паркувальну сесію як закриту, а фіскальний реєстратор друкує чек, який віддається водієві.

Шлагбаум автоматично піднімається, світлофор загоряється зеленим. Відбувається фотофіксація транспортного засобу камерами, ці фотографії прикріплюються до паркувальної сесії і можуть бути в подальшому переглянуті в архіві.

Перехоплюючий паркінг на базі автоматичної паркувальної системи

— це платна парковка, яка працює автономно і обслуговування її зводиться до того, щоб переставити кейси з RFID картами із виїзної стійки на в'їзну.

 

Перехоплюючі паркінги виробництва Компанії СЕА — оптимальне рішення з налаштування систем платних парковок в мегаполісах і великих містах.

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та придбати перехоплюючі парковки і паркінги, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top