Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Автоматичний паркувальний комплекс

Компанія СЕА пропонує повністю автоматизовані паркувальні системи власного виробництва конкурентної вартості з використанням паркувальних карт або талонів.

Переваги автоматичних парковок

 

Повністю автономна робота паркінгу з можливістю контролю всіх основних процесів адміністратором (власником).

 

Проста оплата за послуги через платіжний термінал / мобільний додаток.

 

Швидке проведення інкасації, оскільки сума отриманої за зміну готівки в грошових ящиках паркоматів відома заздалегідь із звітів.

 

Підвищена пропускна здатність через відсутність затримок під час оплати на виїзді з парковки.

 

Гнучка система тарифів.

 

Відсутність витрат на утримання оператора паркування, з огляду на можливі зловживання при зборі оплати за послуги.

Втручання людини (охоронця, адміністратора) передбачено тільки в разі потреби — для вирішення окремих конфліктних або особливих ситуацій: надання послуги парковки пільговикам, втрати клієнтом картки або паркувального талона, пошкодження обладнання автоматичного паркувального комплексу (АПК) та ін. Всі дії персоналу фіксуються в журналі і звітах.

Популярні типові рішення від Компанії СЕА

Автоматична паркувальна система — це додаткова конкурентна перевага для Вашого бізнесу!

Підземна парковка для державного музею мистецтва в м. Тбілісі   Автоматична парковка для ТРЦ Панорама PLAZA в м. Івано-Франківськ   Підземний автоматичний паркінг з розпізнаванням номерів для велотреку в м. Київ   Автоматична парковка аеропорту з розпізнаванням номерів у м. Львів
Підземні автоматичні паркінги   Парковки для ТРЦ і бізнес-центрів   АПК з ANPR модулем розпізнавання номерів   Автоматичні парковки аеропортів
Багаторівневий багатозонний паркувальний комплекс для Епіцентру в м. Київ   Реверсивна багаторівнева парковка в м. Бровари   Реверсивна підземна автоматична парковка готелю Фермонт у м. Київ   Реверсивна автоматична парковка для готелю Надія в м. Івано-Франківськ
Баготозонні автоматичні парковки   Багаторівневі АПК для ЖК   Парковки з реверсивним в'їздом-виїздом   Автоматичні паркінги для готелів

Склад автоматичного паркувального комплексу SEAтм

Обслуговування паркінгу зводиться до того, щоб переставити кейси з RFID картами з виїзної стійки на в'їзну.

Основні комплектуючі парковки   Додаткове обладнання та модулі
  • в'їзні термінали — в'їзні стійки, шлагбауми з датчиками індукційних петель і оптичними датчиками безпеки;
  • виїзні термінали парковки — виїзні стійки, шлагбауми;
  • платіжні термінали — рекомендовані паркомати з видачею решти;
  • мережеве обладнання;
  • сервер з програмним забезпеченням.
 

Принципи роботи автоматичної паркувальної системи

Автоматичний паркувальний комплекс SEAтм працює за наступною схемою:

1 — Водій авто під час в'їзду на територію парковки після натискання кнопки на в’їзній стійки отримує паркувальну карту (або паркувальний талон).

Светофор на паркинге СЭА

Також є можливість видачі постійним клієнтам абонементної безконтактної картки, на якій попередньо запрограмовані дані про власника авто, а ще можлива видача службових безконтактних карт доступу для співробітників автоматизованої парковкии.

2 — При наїзді на індукційну петлю напроти стійки в'їзду, автоматично створюється фото автомобіля з державним номером. Після отримання водієм паркувальної карти на світлофорі загоряється зелене світло і шлагбаум автоматично відкривається. Після проїзду авто на територію автоматичного паркінгу шлагбаум автоматично закривається.

3 — Перед виїздом з парковки водій оплачує послуги паркування за допомогою платіжного терміналу.

При внесенні паркувальної картки в картрідер платіжного терміналу на екрані висвічується вартість послуги паркування, при цьому підсвічування купюроприймача загоряється зеленим світлом.

4 — Після оплати послуг паркування у водія є певний час для виїзду з автоматизованого паркінгу. Значення часового діапазону може здаватися в залежності від розміру паркінгу та інших факторів.

5 — При виїзді оплачену паркувальну карту водій вставляє в диспенсер виїзної стійки.

Стійка аналізує факт оплати і, якщо парковка по даній карті оплачена і час для виїзду не перевищено, диспенсер забирає паркувальну карту, відбувається фотофіксація авто з державним номером, шлагбаум відкривається і світлофор загоряється зеленим світлом. Після проїзду автомобіля шлагбаум автоматично закривається.

Особливі випадки (знижки, штрафи):

  Використання купонів на знижку   Втрата талона / багаторазової паркувальної картки   Користування пільгами
 

— наприклад, чек магазину з разовим штрих-кодом для отримання знижки, що надається касиром в разі придбання покупцем товарів / послуг на певну суму або більше неї.

 

— водій повинен звернутися за допомогою до адміністратора або охоронця, де — після стягнення штрафу — отримає разом з чеком спеціальний тимчасовий талон для виїзду з парковки.

 

— необхідно пред'явити посвідчення та отримати роздрукованим спеціальний талон (з тарифом з нульовою вартістю), який дає право на виїзд без оплати.

Програмне забезпечення автоматичного паркувального комплексу

ПЗ диспетчера автоматичних систем паркування, розроблене фахівцями Компанії СЕА, має можливості створювати кілька облікових записів з різними рівнями доступу:

  • менеджер — для бухгалтера, менеджера — зняття різних фінансових і статистичних звітів, перегляд статистичних даних щодо завантаженості парковки та ін.;
  • адміністратор — гнучке налаштування програмного забезпечення, введення різних тарифів і т.д.

Система управління паркінгом дозволяє інтегрувати такі системи розпізнавання номерів, як DTK Anpr, НомерОК, CARMEN FREEFLOW ANPR / LPR SOFTWARE. Також, програмний модуль забезпечує формування різних звітів: за обраний період, фіскальні (в т.ч. короткі), z-звіти (також і за номерами), x-звіти.

 

З питань вибору автоматизованих систем платного паркування та, зокрема, як купити автоматичні парковки, звертайтеся до центрального офісу Компанії СЕА — м. Киев, вул. Краківська, 13-Б,, тел.: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45, e-mail: info@sea.com.ua.

Top