Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Напівавтоматичний паркувальний комплекс

Компанія СЕА пропонує напівавтоматичні платні парковки власного виробництва, де частина процедур вже автоматизована, але як і раніше потрібна участь людини в обслуговуванні відвідувачів.

Склад напівавтоматичної паркувальної системи SEAтм

Для облаштування терміналів в'їзду та виїзду з паркувального простору застосовуються як вбудовані в будки операторів паркувальні стійки, так і окремо розташовані підлогові стійки. Оплата за послуги паркування здійснюється безпосередньо через оператора (касира).

Основні комплектуючі парковки   Додаткове обладнання та модулі
 • в'їзні термінали — в'їзні стійки, шлагбауми з датчиками індукційних петель і оптичними датчиками безпеки;
 • виїзні термінали — виїзні стійки, шлагбауми;
 • термінали операторів паркування — персональні комп'ютери (сервери з ПЗ), WEB-камери, касові апарати, ручні сканери штрих-коду, ручні / настінні картрідери;
 • мережеве обладнання.
 
 • світлофори — рекомендовані до установки для забезпечення безпеки проїздів на парковці;
 • інформаційні табло наявності вільних місць на парковці — однорівневі / багаторівневі / зі стрілками, є можливість розробки і установки лайтбоксу зі світлодіодним екраном за вимогами замовника;
 • модуль фото-фіксації водія — вбудовані в стійки IP-камери;
 • переговорні пристрої "водій-диспетчер парковки", вбудовані в стійки;
 • SEA ANPR модуль розпізнавання номерних знаків ТЗ;
 • модуль навігації на паркінгах — зелені, червоні і сині лампи над паркомісцями вказують вільні, зайняті і пільгові місця;
 • переїзні стійки між паркувальними зонами;
 • двох-рівневі стійки в'їзду / виїзду для автобусів і габаритних ТЗ;
 • реверсивний в'їзд-виїзд.

Гнучкі рішення від Компанії СЕА

Розробки SEAтм з організації платних напівавтоматичних систем паркування успішно застосовуються на під'їздах до / території готелів і житлових комплексів, магазинів і ринків, офісних центрів і ТРЦ, автостанцій та вокзалів, приватних ділянок і малих бізнесів.

Парковка с оператором и фотофиксацией в аэропорту г. Одесса   Полуавтоматическая парковочная система для ТЦ Новосалтовский в г. Харьков   Уникальная частная парковка с блокировкой въезда в ночное время в г. Луцк   Реверсивная полуавтоматическая парковка с распознаванием номера в г. Виноградов
Напівавтоматичні паркінги аеропортів   Парковки з оператором для торгових центрів   Приватні парковки з блокуванням в'їзду   Паркінги з розпізнаванням номерів
Парковка с односторонним движением в центре г. Дрогобыч   Полуавтоматическая многоуровневая парковка для ТРЦ Ocean Plaza в г. Киев   Полуавтоматическая парковка с табло свободных мест для рынка Вернисаж в г. Нижний Замок   Парковка с оператором и видеонаблюдением для рынка Колос в г. Николаев
Парковки з одностороннім рухом   Багаторівневі паркінги напівавтомат   Парковки для ринків з табло вільних місць    Паркувальні системи з відеоспостереженням

Принципи роботи напівавтоматичної парковки

Паркувальний комплекс SEAтм з терміналом оператора працює за наступною схемою:

1 — На в'їзді на напівавтоматичну парковку зі шлагбаумом водій після натискання кнопки на в'їзній стійки отримує паркувальний талон (або паркувальну картку).

Полуавтоматическая парковка СЭАПолуавтоматическая парковка СЭАПолуавтоматическая парковка СЭА

На талоні друкується вся необхідна інформація: у вигляді штрихового коду подаються дані про час в'їзду, звичайним текстом — назва організації, інструкція користування парковкою зі світлофорами і т.п.

2 — Автомобіль під'їжджає до шлагбауму, водій передає оператору паркувальний талон, отриманий на в'їзній стійці, або карту доступу.

Полуавтоматическая парковка СЭАСветофор на парковке Полуавтоматическая парковка СЭА

3 — Оператор паркування виконує зчитування штрих-коду на талоні (за допомогою ручного сканера) або даних з паркувальної карти. При цьому на екрані з'являється розрахунок вартості за послуги парковки і кінцева сума до оплати.

4 — Водій оплачує необхідну суму, після чого оператор відзначає в програмі робочого місця касира цю паркувальну сесію як закриту. При цьому фіскальний реєстратор друкує чек, який віддається водієві.

Полуавтоматическая парковка СЭАТерминал управления парковочным комплексом СЭА

5 — Шлагбаум автоматично піднімається, світлофор загоряється зеленим. Відбувається фотофіксація машини камерами: ці фотографії прикріплюються до паркувальної сесії і можуть бути в подальшому переглянуті в архіві.

Програмне забезпечення напівавтоматичного паркувального комплексу

ПО диспетчера полуавтоматических систем парковки, разработанное специалистами Компании СЭА, имеет возможности создавать несколько учётных записей с разными уровнями доступа:

 • оператор — только прием платежей и просмотр статистики загруженности паркинга;
 • менеджер — для бухгалтера, менеджера — зняття різних фінансових і статистичних звітів, перегляд статистичних даних щодо завантаженості парковки та ін.;
 • адміністратор — гнучке налаштування програмного забезпечення, введення різних тарифів і т.д.

Система управління паркінгом дозволяє інтегрувати такі системи розпізнавання номерів, як DTK Anpr, НомерОК, CARMEN FREEFLOW ANPR / LPR SOFTWARE. Також, програмний модуль забезпечує формування різних звітів: за обраний період, фіскальні (в т.ч. короткі), z-звіти (також і за номерами), x-звіти.

 

З питань вибору автоматизованих систем платного паркування та, зокрема, як купити напівавтоматичні парковки, звертайтеся до центрального офісу Компанії СЕА — м. Киев, вул. Краківська, 13-Б,, тел.: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45, e-mail: info@sea.com.ua.

Top