Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Web-портал АСКОП SEA

Вход в Web-портал АСКОП SEA

Web-портал АСКОП — це програмний продукт для моніторингу технічної та бухгалтерської інформації, отримання оперативних відомостей в реальному часі про всі паркомати в складі груп, парковок, а також розташованих окремо.

Програма має п'ять підрозділів:

 1. Паркомати;
 2. Парковки;
 3. Адміністрування;
 4. Бухгалтерія;
 5. Мобільний інспектор.

Диспетчеризація паркоматів

Сервер здійснює опитування стану паркоматів (мінімум кожні півгодини), автоматично формує звіт і запис в журналі статистики. Дані про транзакції та інкасації передаються паркоматами на сервер негайно при наявності зв'язку.

Доступ до формалізованої інформації з сервера (у вигляді таблиць, графіків, карт з маркуванням) здійснюється на порталі з будь-якого комп'ютера відповідно до наданих диспетчеру прав доступу.

Паркоматы в виде маркеров на карте и блоков таблицы

Підрозділ "Паркомати" містить інформацію про серійний номер, розташування, реальний стан (зв'язок, ресурси), графік роботи, транзакції, пов'язані архіви (звіти і повідомлення) кожного паркомата.

Підрозділ "Парковки" відображає дані паркувальних майданчиків:
 • адреса, географічне розташування на інтерактивній електронній карті;
 • площа, тип парковки;
 • вартість послуг (тариф), доступні способи оплати;
 • режим роботи;
 • паркомісця — загальна кількість, пільгові, наявність вільних на даний час;
 • технічне облаштування;
 • суб'єкт господарювання, який здійснює обслуговування;
 • група.

Перечень введенных в АСКОП парковок и паркоматов

Диспетчер може додати / відредагувати / видалити будь-який підконтрольний об'єкт з системи.

Адміністрування системи

Пользователи АСКОП имеют различные права доступа

Підрозділ "Адміністрування" дозволяє створювати і управляти обліковими записами персоналу і користувачів парковок, організовувати розмежування рівнів доступу до сервісів, налаштовувати тарифи, категорії водіїв і транспортних засобів.

АСКОП автоматично блокує сесії після заданого часу відсутності активності, веде журнали роботи з системою диспетчерів, операторів та інспекторів (записи журналу не редагуються, можливий лише перегляд, вивантаження і повне очищення).

Права доступу персоналу до інформації обмежені в системі адміністративними колами, за допомогою призначення ролі і групи: парковки або оператора паркування.

Облік і звітність

Сервер АСКОП обробляє і зберігає дані про функціонування системи, транспортні засоби водіїв, стан і режим роботи паркувального простору. Облік операцій проводиться автоматично, доступ до журналів мають оператори паркування і власник АСКОП.

Сформированные по заданным условиям отчеты

Підрозділ "Бухгалтерія" веб-порталу АСКОП містить форму для вибірки транзакцій і z-звітів за групами, паркувальними майданчиками і окремими паркоматами, які включені до системи АСКОП.

Підрозділ "Мобільний інспектор" дозволяє формувати звіти про контроль оплат.

Отчет о контроле оплаты инспекторами с мобильными приложениями

Звіти генеруються за будь-якими доступними в системі АСКОП даними і критеріями — наприклад, сплата / несплата за послуги, — з можливістю зміни вмісту звітів і експорту інформації. Дані надаються як в реальному часі, так і за певний період. За погодженням із Замовником можлива кастомізація шаблонів і фільтрів згідно окремого договору.

 

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та придбати паркувальне обладнання або паркувальні системи, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або пишіть на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top