Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Програмне забезпечення парковок

Компанія СЕА є розробником не тільки апаратної, але і програмної частини як окремого паркувального обладнання, так і систем в цілому.

Автоматизована система управління паркуванням

АСУП СЕА підходить для контролю всіх типів автоматичних та напівавтоматичних паркінгів. ПЗ встановлюється на сервері паркувального комплексу і є багаторівневим клієнт-серверним додатком, що працює під контролем ОС Windows. Управління паркувальним обладнанням відбувається через локальну мережу.

Для забезпечення коректної роботи паркінгу необхідно внести в систему інформацію про паркувальні зони, тарифи, термінали (в'їзні, виїзні, оплати, контроль петель, табло), камери, карти доступу та ін.

Облікові записи користувачів

  Адміністратор   Менеджер   Оператор
 

— повний доступ до всього функціоналу.

 

— перегляд звітів, робота з касою, виконання моніторингу паркінгу (завантаженість зон, статус обладнання, події).

 

— робота з касою, перегляд даних про стан парковки.

Налаштування тарифів

ПЗ системи управління паркуванням дозволяє визначати і встановлювати лінійні і нелінійні (за часом доби, максимальною дією) тарифні плани для паркінгів.

Лінійна тарифікація   Прогресивна тарифікація
Усі налаштування   Основні параметри
 • найменування тарифу — довільний текст, відображається в інтерфейсі касира;
 • тариф за кількість хвилин — дискретність тарифікації;
 • вартість;
 • паркувальний збір — фіксована сума, яка може стягуватися за послугу паркування;
 • безкоштовний оплачуваний час — застосовується стандартна вартість хвилин в разі перевищення зазначеного часу перебування клієнта на паркінгу;
 • безкоштовний безоплатний час;
 • код тарифу — використовується для реєстрації продажів у фіскальному реєстраторі (для оплати штрафів виділений спеціальний код);
 • зона застосування.
 
 • найменування тарифу;
 • безкоштовний час, який оплачується;
 • безкоштовний час, який не оплачується;
 • код тарифу;
 • максимальний час;
 • тариф, застосовуваний після максимального часу, — для оплати надлишкових або всіх хвилин користування парковкою;
 • зона використання.
  Додаткові опції
 
 • час початку дії — щодо календарної доби;
 • тариф за кількість хвилин;
 • вартість парковки.

Тарифікація для багатозонної парковки проводиться індивідуально для кожної зони: можна вказувати по декілька тарифних планів і налаштовувати будь-які з уже розроблених. Додатково передбачені тарифи для проїзних зон (на виїзді з яких встановлені переїзні термінали).

Функція автоматичного виїзду за розкладом

Для виїзних терміналів в інтерфейсі моніторингу стану обладнання доступний модуль налаштування автозапуску шлагбаума: дозволяє включити або відключити цю функцію, налаштувати розклад роботи за днями тижня (також і окремо) і часом доби.

Звітність

Передбачені наступні типи звітів: Паркувальні сесії, Дані платного паркінгу (разові відвідувачі), Дані платного паркінгу (абонементи), Дані безкоштовного паркінгу, Статистика.

Підсистема автоматичного розпізнавання номерних знаків

Модуль SEA ANPR входить до складу автоматизованої системи управління паркінгом, взаємодіє з мережевими камерами та іншими джерелами відеопотоку. Програмний додаток встановлюється на додатковому сервері розпізнавання номерів або центральному сервері паркувального комплексу.

Якщо на парковці використовується модуль автоматичного розпізнавання державних номерних знаків автомобілів, то оператору стає доступним довідник зафіксованих транспортних засобів.

Автоматизована система контролю оплати парковки

АСКОП SEA призначена для диспетчеризації паркоматів, автоматизації процесів оплати за послуги, фіксації правопорушень, формування звітів.

  Web-портал АСКОП SEA   SEA Parking   Parking Inspector
 

— ресурс для моніторингу контрольованих парковок власниками, орендарями і обслуговуючим персоналом.

 

— мобільний додаток для навігації водіями ТЗ паркувального простору і проведення платежів.

 

— програма мобільного автоматизованого робочого місця інспектора.

 

Компания СЭА — єдина на вітчизняному ринку з повним циклом виробництва паркувального обладнання та програмного забезпечення: від розробки до монтажу на майданчику Замовника з наданням послуг з модернізації та гарантійного обслуговування парковок. В активі компанії — безліч реалізованих проєктів в цій галузі. Паркувальне обладнання виробництва Компанії СЕА відрізняється простотою і надійністю в експлуатації, має різні можливості для розширення функціональності, інтеграції в розвинені системи моніторингу або диспетчеризації, при цьому Компанія СЕА пропонує партнерам конкурентні ціни та розширені опції комплектації парковок всім необхідним додатковим устаткуванням і ПЗ.

Top