Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Стійки паркувальні

Основним елементом в'їзних і виїзних терміналів парковки є стійки, які керують шлагбаумами та іншими пристроями паркувальної системи.

В'їзні та виїзні стійки з різною комплектацією, а також термінали в'їзду і виїзду виробництва компанії СЕА застосовуються в складі паркувальних систем всіх типів.

Типи паркувальних стійок виробництва Компанії СЕА

  • однорівневі стійки, багаторівневі, вбудовані та переїзні;
  • з використанням пластикових безконтактних паркувальних карт, паперових м'яких чеків або твердих талонів;
  • з пристроєм для читання карт EM-Marine або MIFARE;
  • з переговорним пристроєм «водій-оператор», фотофіксацією (ф/ф) водія та ін.

На сайті представлені наступні групи стійок:

Усі моделі однорівневих стійок в'їзду і виїзду SEA™ для автоматичних та напівавтоматичних парковок мають в комплектації пристрій для ідентифікації разових (принтер чеків або диспенсер карт) і постійних (зчитувач карт) клієнтів.

Компанія СЕА за бажанням Замовника може розробити індивідуальний дизайн (колірна гамма, наклейки, мови написів, підлогове виконання корпусу або вбудоване) для в'їзних і виїзних стійок.

Нова серія стійок SEA

стійка паркувальна PT21IGM стійка паркувальна PT21OGM

Стійка в'їздна PT21IGM                     Стійка виїздна PT21OGM 

До складу нової серії стійок для терміналів парковки PT21xGM увійшли різні моделі в'їзних і виїзних паркувальних стійок. Можуть бути різні варіанти виконання паркувальних стійок серії PT21xGM, в залежності від встановлених периферійних пристроїв і призначення терміналу (в'їзд/виїзд).

Особливістю серії є можливість детальної конфігурації стійок під потреби клієнтів.

 

Компанія СЕА єдина на вітчизняному ринку має повний цикл виробництва паркоматів та паркувального обладнання (в тому числі і світлофорів для парковок): від розробки до монтажу обладнання на майданчику Замовника. В нашому активі – безліч реалізованих проєктів у цій галузі. Паркувальні комплекси і паркомати виробництва Компанії СЕА прості і надійні в експлуатації, мають можливості для розширення функціональності, інтеграції в розвинені системи моніторингу або диспетчеризації, при цьому партнерам пропонуються конкурентні ціни на обладнання і розширені опції з комплектації парковок всім необхідним додатковим обладнанням, а також – програмним забезпеченням.

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та придбати паркувальне обладнання, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top