× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Стійки паркувальні

Основним елементом в'їзних і виїзних терміналів парковки є стійки, які керують шлагбаумами та іншими пристроями паркувальної системи.

В'їзні та виїзні стійки з різною комплектацією, а також термінали в'їзду і виїзду виробництва компанії СЕА застосовуються в складі паркувальних систем всіх типів.

Паркувальні стійки виробництва Компанії СЕА серії PT21

Типи паркувальних стійок виробництва Компанії СЕА

  • однорівневі стійки, багаторівневі, вбудовані та переїзні;
  • з використанням пластикових безконтактних паркувальних карт, паперових м'яких чеків або твердих талонів;
  • з пристроєм для читання карт EM-Marine або MIFARE;
  • з переговорним пристроєм «водій-оператор», фотофіксацією (ф/ф) водія та ін.

На сайті представлені наступні групи стійок:

Усі моделі однорівневих стійок в'їзду і виїзду SEA™ для автоматичних та напівавтоматичних парковок мають в комплектації пристрій для ідентифікації разових (принтер чеків або диспенсер карт) і постійних (зчитувач карт) клієнтів. Опція розпізнавання клієнта за QR-кодом на телефоні відсутня.

Компанія СЕА за бажанням Замовника може розробити індивідуальний дизайн (колірна гамма, наклейки, мови написів, підлогове виконання корпусу або вбудоване) для в'їзних і виїзних стійок.

Паркувальні стійки СЕА

Нова серія стійок SEA

До складу нової серії стійок для терміналів парковки PT21xGM увійшли різні моделі в'їзних і виїзних паркувальних стійок. Можуть бути різні варіанти виконання паркувальних стійок серії PT21xGM, в залежності від встановлених периферійних пристроїв і призначення терміналу (в'їзд/виїзд).

Особливістю серії є можливість детальної конфігурації стійок під потреби клієнтів.

.

 

Компанія СЕА єдина на вітчизняному ринку має повний цикл виробництва паркоматів та паркувального обладнання (в тому числі і світлофорів для парковок): від розробки до монтажу обладнання на майданчику Замовника. В нашому активі – безліч реалізованих проєктів у цій галузі. Паркувальні комплекси і паркомати виробництва Компанії СЕА прості і надійні в експлуатації, мають можливості для розширення функціональності, інтеграції в розвинені системи моніторингу або диспетчеризації, при цьому партнерам пропонуються конкурентні ціни на обладнання і розширені опції з комплектації парковок всім необхідним додатковим обладнанням, а також – програмним забезпеченням.

 

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та придбати паркувальне обладнання, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top