Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Автоматизовані парковки готелів

Компанія СЕА пропонує рішення для організації автоматизованих платних парковок готелів.

Автоматична парковка біля готелів — це не додаткові витрати, а проста необхідність, так як її наявність надає власникам не тільки посилення іміджевої складової, а й позитивні відгуки гостей готелів.

Залучайте потенційних клієнтів, не витрачаючись на рекламу, — організувавши раз зручну парковку Ви отримаєте презентабельну візитну картку на багато років.

Автоматичний паркувальний комплекс для готелю — шлагбаумиАвтоматичний паркувальний комплекс для готелю

Автоматизоване паркування для готелів SEA™

Автоматична парковка на безконтактних паркувальних картах для готелів виробництва Компанії СЕА — проста у використанні і не вимагає додаткового обслуговування.

Абонементні паркувальні картки видаються під час заселення гостей. Оплата паркування здійснюється на ресепшені, також можна використовувати службові безконтактні карти доступу для співробітників і обслуговуючого персоналу (безкоштовна парковка).

При великому потоці гостей, для зручності розрахунків за послуги паркування можна використовувати повністю автоматизоване паркування, встановивши в'їзні та виїзні стійки і паркомат (паркомати).

 

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та придбати паркувальний комплекс, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top