Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Парковка з реверсивним в'їздом-виїздом

Компанія СЕА пропонує власне рішення p організації автоматичних та напівавтоматичних парковок за реверсивною схемою — тобто з використанням одного шлагбаума для в'їзду і виїзду транспортних засобів. Парковка з реверсивним в'їздом-виїздом організовується там, де немає можливості розподілити транспортні потоки і може бути як відкритого типу, так і для підземних, багаторівневих надземних паркінгів.

Принцип роботи і складові реверсивних парковок SEA™

В'їзд і виїзд з території парковки здійснюється через один проїзд, обладнаний шлагбаумом, стійкою в'їзду і стійкою виїзду. Також рекомендована установка світлофорів на в'їзді і виїзді з реверсної парковки задля підвищення безпеки руху. Шлагбаум і світлофори управляються контролером виробництва Компанії СЕА. Для оплати послуг паркування можуть використовуватися як паркомати (повністю автоматизована реверсна парковка), так і касир (напівавтоматичний реверсивний паркувальний комплекс з оператором паркування).

На в'їзді водій транспортного засобу отримує паркувальну картку (талон), в якій зафіксовано час в'їзду авто на парковку з реверсивним в'їздом-виїздом. За інформацією на талоні або паркувальній карті водій зможе здійснити оплату послуг паркування.

В'їзд на реверсивну парковку автовокзалу в ДніпріСтійка в'їзду на парковку з реверсією автовокзалу в ДніпріВиїзд з реверсивної парковки автовокзалу в ДніпріВиїзна стійка реверсивної парковки автовокзалу в Дніпрі

Після оплати послуг паркування водій повертає паркувальну карту (талон) в стійку виїзду, автоматично піднімається шлагбаум для виїзду ТЗ. Паркувальний комплекс з реверсивним проїздом виробництва Компанії СЕА дозволяє визначати пріоритет проїзду для транспорту (на в'їзд або на виїзд). 

В'їзна та виїзна стійка (на паркувальних талонах або картках залежно від моделі) також має вбудований зчитувач безконтактних службових карт.

 

Для отримання кваліфікованих консультацій та з питань організації паркувальних комплексів, придбання та монтажу обладнання, звертайтеся в офіс Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або надсилайте запити на e-mail: info@sea.com.ua.

Top