Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Мобільний додаток SEA Parking

Програма SEA Parking призначена для надання користувачу інформаційно-навігаційного сервісу парковки, а також можливості безготівкової оплати за послуги паркування за допомогою пристрою під керуванням операційної системи Android або iOS. Доступна для завантаження на таких ресурсах: 

              

Идентификатором водителя является номер сотового телефона

SEA Parking UA - паркуйся зручно!

Користувач ідентифікується за номером мобільного телефону, реєстрація підтверджується кодом з SMS-повідомлення та згодою з умовами користування програмою.

Меню програми пошуку парковок

  • Мої машини — перелік транспортних засобів (марка, державний / спеціальний номер)
  • Мапа — навігаційний екран з переліком парковок
  • Мої платіжні картки
  • Мої абонементи
  • Історія — історія оплат за паркування (адреса, дата, сума, номер авто, тривалість паркування)
  • Налаштування — номер телефону, мова інтерфейсу, адреса електронної пошти, правила користування і угода оферти для ознайомлення, написання листа сервісу тех. підтримки
  • Про програму
  • Вихід

Добавление номера авто и банковской карты

Пошук парковок у мобільному додатку

На мапі позначені кольорові маркери доступних парковок — сині, зелені (безкоштовні), помаранчеві (спеціалізовані) — і розташування мобільного пристрою користувача з запущеною програмою. SEA Parking пропонує знайти найближчу парковку або прокласти маршрут до будь-якої обраної.

Вибір паркувального майданчика для перегляду здійснюється дотиком до маркера: відзначається червоним кольором, в окремому вікні виводиться сервісна інформація і кнопка "Припаркуватися" для реєстрації на обраній парковці.

Оплата за послуги парковки з мобільного

Користувачі паркувального простору мають можливість оплатити надані послуги за допомогою паркоматів або мобільного додатка SEA Parking.

Расположение парковок на картеРегистрация на площадке и оплата за паркоместо

Екран "Сплата" дозволяє встановити час паркування — і відразу отримати вартість за сервіс (розраховується згідно тарифу автоматично), — вибрати транспортний засіб і здійснити платіж:

  • кнопка "Сплатити" виконує відправку даних про заявку на резервування паркувального місця;
  • кнопка "Сплатити в один клік" додатково після заявки здійснює оплату за місце з підключеної банківської карти.

Переглянути презентацію мобільного додатку SEA Parking

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та придбати паркувальне обладнання або паркувальні системи, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або пишіть на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Top