Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Парковки загального користування

Громадські парковки організовуються вздовж проїжджої частини доріг або на виділених майданчиках населених пунктів з метою надання, одержання і оплати послуг платного паркування. Ці вуличні парковки відносяться до наземних паркувальних майданчиків відкритого типу — не захищені і не обладнуються шлагбаумом, на проїжджій частині (дорозі, площі) повинна бути відповідна розмітка і знак платного паркування.

Можливості громадських парковок СЕА

Платежный терминал парковки СЭАПарковка общественного типа от СЭАПарковочный платежный терминал СЕА АП 100.05Система мониторинга и управления парковками СЭА

Компанія СЕА пропонує українським та закордонним клієнтам комплексне сучасне рішення — обладнання та програмне забезпечення — для організації і управління паркувальним простором з можливістю інтеграції в центральну систему АСКОП муніципальних служб міст і мегаполісів країни.

Різноманітні способи оплати   Проста і зручна оплата парковки водіями через паркомати СЕА або за допомогою мобільного додатку SEA Parking.
 

Паркувальні апарати виробництва української компанії СЕА:

 • приймають готівку та / або банківські карти  — СЕА АП 100.04 / РМ1 / РМ2, — а також можуть видавати решту — РМ3;
 • видають фіскальні чеки (паркувальні талони), які користувачі парковки повинні помістити на лобовому склі своїх авто на видному місці.
Контроль проведення платежів   Автоматизований контроль оплати послуг проводиться відповідно до законодавства обслуговуючим персоналом парковки або спеціальним органом.
 

АСКОП SEA дозволяє організувати перевірку статусу сплат:

Диспетчеризація та адміністрування   Онлайн 24/7 моніторинг стану парковки загального користування або системи парковок здійснюється дистанційно за допомогою зручного веб-інтерфейсу АСКОП SEA.
 

Різні користувачі (відповідно до наданих прав) отримують доступ до такого функціоналу системи:

 • моніторинг стану парковки в цілому і паркоматів окремо;
 • формування фінансових та інших статистичних звітів;
 • адміністрування системи паркувального простору та ін.

SEA Parking призначене для надання користувачу інформаційно-навігаційного сервісу парковки і можливості безготівкової оплати за послуги

Обладнання та ПЗ у складі міських вуличних парковок

Організація парковок загального користування з паркоматами Компанії СЕА — дуже проста! Починаючи з 2012 року на території України та інших держав успішно експлуатуються кілька сотень платіжних терміналів для облаштування як комерційних, так і муніципальних парковок.

  Базові апаратна складова і програмна частина   Додаткове обладнання та модулі
 • Паркомати — з локацією в одному місці (простий паркінг) або > 7 шт. в різних частинах міста (мережа парковок)
 • Сервер диспетчеризації з веб-інтерфейсом
 • Автоматизоване робоче місце інспектора парковки — сертифікований планшет з додатком Parking Inspector
 • Переговорний пристрій "водій-оператор паркування" — вбудовується в паркувальний апарат
 • Модуль безперебійного живлення для паркомата — підзарядка АКБ від сонячних панелей
 • АРМ оператора та адміністратора паркувального простору

В центре Ивано-Франковска заработал первый паркоматДля гостей Львова и местных жителей ввели новую услугу оплаты парковочного места в городских паркоматахЦивілізоване паркування тепер впроваджене і в місті Ірпінь

Особливістю паркоматів виробництва Компанії СЕА є те, що вони встановлюються на вулиці і не вимагають захисного навісу. Для особливих кліматичних умов додатково розробляються модулі, які забезпечують стабільну роботу всіх компонентів обладнання (наприклад, блок обігріву касового реєстратора для холодної гірської місцевості).

Парковка тротуарного типа СЕА во Львове, Микевича 12Парковка тротуарного типа СЕА во Львове

Моделі паркувальних апаратів можна побачити на вулицях Києва, Львова, Дніпра, Коломиї, Чернівців, Сімферополя, Ялти та інших населених пунктів.

Автоматизована система контролю парковок   Для диспетчеризації паркоматів та контролю за проведенням оплати на окремій громадській парковці або в мережі паркінгів Компанія СЕА розробила ПЗ АСКОП SEA, яке складається з ряду програмних модулів.
Автоматизированная система контроля парковки АСКОП SEA  

 

Компанія СЕА — єдина на вітчизняному ринку з повним циклом виробництва паркоматів і паркувального обладнання: від розробки до монтажу обладнання на майданчику замовника з наданням послуг з модернізації та гарантійного обслуговування паркінгів. В активі компанії — безліч реалізованих проєктів в цій галузі.

Парковка тротуарного типа СЕА на объектеПарковка тротуарного типа СЕА на объектеПарковка тротуарного типа СЕА на объектеПарковка тротуарного типа СЕА во Львове, Микевича 1

Паркувальні комплекси і паркомати виробництва Компанії СЕА прості і надійні в експлуатації, мають можливості для розширення функціональності та інтеграції в розвинені системи моніторингу паркувального простору міста, при цьому Компанія СЕА пропонує своїм партнерам конкурентні ціни на паркувальне обладнання та різні опції з комплектації парковок всім необхідним додатковим обладнанням, а також — програмним забезпеченням власної розробки.

 

З питаннями щодо придбання паркоматів і організації парковок загального користування звертайтеся до центрального офісу Компанії СЕА — м. Київ, вул. Краківська, 13-Б, тел.: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45, e-mail: info@sea.com.ua.

Top