Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Платні паркінги для ТРЦ і БЦ

Компанія СЕА пропонує рішення для організації закритих надземних площинних, підземних і багаторівневих платних паркінгів для торгово-розважальних центрів і бізнес-центрів.

Автоматизація парковки зводиться не тільки до установки шлагбаумів на в'їздах і виїздах, але складається з ряду важливих етапів, які описані нижче.

1-й етап: Складання грамотної схеми організації руху з вивченням всіх особливостей як самого паркінгу, так і навколишньої території

Недостатньо знати передбачувану схему руху та інтенсивність потоку потенційних користувачів парковки, але і дуже важливо на етапі вибору обладнання для автоматизованого паркінгу знати і ряд додаткових факторів, наприклад:

ТРЦ розміщено в бізнес-центрі міста

ТРЦ знаходиться в центрі міста і, природно, оточений Бізнес-Центрами, офісами і підприємствами, співробітники яких можуть стати постійними збитковими користувачами вашого паркінгу і досить серйозно “конкурувати” з цільовими відвідувачами Торгового Центру.

Компанія СЕА рекомендує це питання відрегулювати ще на етапі організації автоматизованого паркінгу, наприклад, введенням погодинної тарифікації на платній парковці ТРЦ. Таким чином, під час вибору обладнання, потрібно звернути увагу на ПЗ паркувальних комплексів і можливість самостійного налаштування тарифних планів.

Торгові центри в житлових зонах міста

ТРЦ знаходиться в “спальних районах” мегаполісів — тоді на вашу парковку постійно претендують мешканці навколишніх будинків, тим самим ускладнюючи логістику і забезпечення ТРЦ.

У цьому випадку Компанія СЕА рекомендує замість повного обмеження в'їзду на парковку ввести додаткову послугу “нічного паркінгу” ТЦ і під час вибору обладнання віддати перевагу стійкам в'їзду і виїзду з вбудованим додатковим зчитувачем абонементних паркувальних карт.

ТРЦ знаходиться в проблемній частині міста

ТРЦ розміщений біля головних “пробкових” місць міста — такі випадки розміщення ТЦ досить рідкісні, але є гіпермаркети, які відкритою парковкою примикають до доріг і в години пік по території паркінгу такого ТРЦ дуже зручно об'їжджати “пробки” ризиковим таксистам і “відважним” водіям .

Мінімальні вкладення в переобладнання відкритої парковки в закритий автоматизований паркувальний комплекс забезпечить збільшення корисного трафіку — тобто цільових клієнтів ТРЦ, — а введення тарифного плану “плата за перші 15хв. і безкоштовний паркінг для наступних 3-х годин” забезпечить повну фільтрацію непроханих гостей ТЦ.

паркінги для ТРЦ і БЦпаркінги для ТРЦ і БЦпаркінги для ТРЦ і БЦ

2-й етап: Визначаємося з типом парковки: бути чи не бути оператору паркування?

Дуже важливо зважити також всі “за” і “проти” під час прийняття остаточного рішення щодо типу і рівня складності автоматизації паркування ТРЦ. Звичайно, кожен другий інсталятор парковок вам скаже, що можлива організація будь-яких конфігурацій паркувальної системи. Але що саме потрібно для парковки ТРЦ, без зайвих функцій і надлишкових вкладень? Компанія СЕА пропонує два глобальних варіанти — автомат і напівавтомат.

Повністю автоматизовані парковки з використанням для оплати платіжних терміналів (паркоматів, касових автоматів) давно і успішно використовуються в розвинених країнах, де платіжна культура споживачів паркувальних послуг знаходиться на такому ж високому рівні, як і використовувані технології. Фіскальні операції у разі використання повністю автоматизованих паркувальних комплексів — абсолютно прозорі, завдяки вбудованому в паркомат модему.

Їх перевага — у відсутності негативного людського фактора. Термінали оплати не займають стільки місця, як “будки” операторів парковок і за бажанням їх можна розміщувати в будь-якому зручному для покупців ТРЦ місці. При достатній кількості таких автоматичних кас, збільшується і пропускна здатність самого паркінгу ТЦ. Компанія СЕА не приховує, що такий варіант організації повністю автоматичного паркінгу, при однаковій кількості в'їзних і виїзних терміналів і пунктів оплати, буде дорожче на початковому етапі інвестування, ніж організація напівавтоматичного паркування з операторами-касирами, проте з плином часу вартість володіння паркінгом, оснащеним терміналами оплати, виявиться дешевше.

Якщо ж є жорсткі обмеження бюджету, рекомендуємо розглянути варіант організації напівавтоматичного паркінгу. Парковка ТРЦ з оператором або касиром, як показує досвід Компанії СЕА, ближча до менталітету людей нашої країни. А з часом можна оснастити напівавтоматичну парковку автоматичними касами, реінвестуючи одержуваний прибуток в закупівлю цих самих кас.

Автоматичний паркувальний комплекс для ТРЦНапівавтоматична парковка для ТРЦ

Де можна ще заощадити?

При правильному розрахунку навантаження на в'їзні термінали, Компанія СЕА допоможе підібрати найбільш відповідний тип в'їзних стійок парковок.

Незважаючи на те, що в'їзні та виїзні стійки виробництва Компанії СЕА на паперових талонах дешевше, ніж стійки на картках, ми рекомендуємо нашим замовникам застосовувати саме їх. Автоматизована платна парковка на паперових талонах (чеках) може бути зручна для відвідувачів ТРЦ, так як вони завжди можуть подивитися час свого заїзду на паркінг ТЦ і спрогнозувати час свого перебування, а також рівень оплати за послуги паркування.

З іншого боку, парковка на безконтактних картах Mifare є більш сучасною технологією, заслужено користується популярністю у більшості замовників.

3-й этап: етап: Вибір постачальника обладнання або інсталятора автоматизованого паркінгу

Всі розуміють, що важливо вибрати надійного партнера, який після поставки обладнання не зникне з ринку. Також важливо, щоб компанія, що поставляє устаткування, мала досвід не тільки в поставках, а й в пуско-налагодженні та що більш важливо — в подальшому супроводі (як гарантійному, так і післягарантійному) вашого паркувального комплексу.

 

Для того, щоб отримати кваліфіковану консультацію та придбати паркувальний комплекс, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або на пошту e-mail: info@sea.com.ua.

Контакти наших представництв в регіонах вказані на сторінці "Контакти".

Top