Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

RITZ Instrument Transformers GmbH

Історія становлення

Компанія RITZ була заснована в Гамбурзі в 1945 доктором Хансом Рітцем. Досить швидко компанія захопила помітну частину німецького ринку вимірювальних трансформаторів високої, середньої та низької напруги.

У 1956 році компанія заснувала свою першу закордонну філію в австрійському місті Мархтренк, що дозволило значно збільшити виробництво вимірювальних трансформаторів низької напруги.

У 1989 році в групу компаній RITZ-Group був інтегрований завод Wandler und Transformatorenwerk Wirges (WTW), чиї традиції також сягають 1945 року. Початок випуску перших вимірювальних та силових трансформаторів з литою ізоляцією став чудовою ілюстрацією інноваційних можливостей WTW у складі RITZ-Group.

RITZ HamburgRITZ WirgesRITZ Marchtrenk

Для збільшення збутової діяльності на американському ринку в 1991 р. концерном RITZ був побудований сучасний завод з виробництва високовольтних трансформаторів з номінальною напругою до 765 кВ у Вайнесборо, Джорджія, США.

У 1991 році RITZ-Group придбала підрозділ з виробництва вимірювальних трансформаторів компанії Transformatoren und Röntgenwerk Dresden (TuR). Треба відзначити, що компанія TuR була заснована ще в 1904 році і її можна сміливо назвати початком усієї німецької вимірювальної трансформаторної техніки. У 1994 році новий завод вимірювальних трансформаторів середньої та низької напруги був введений в експлуатацію в містечку Оттендорф-Окрил на околицях Дрездена.

У 1999 році компанія RITZ придбала підрозділ з виробництва вимірювальних трансформаторів середньої напруги компанії Messwandlerbau Bamberg (MWB). Крім ноу-хау в галузі трансформаторів середньої напруги, RITZ обзавелася цехом з виробництва струмопроводів з литою ізоляцією. У 2001 році було створено нове виробництво в Кірхайш поблизу Бамберга.

RITZ DresdenRITZ KirchaichRITZ Kecskemèt

Продаж підрозділу з виробництва вимірювальних трансформаторів високої напруги в 2006 році дозволив RITZ сконцентруватися на розвитку інженерних ноу-хау в галузі вимірювальних трансформаторів середньої та низької напруги - ключових компетенціях компанії - що дозволило посилити позиції на даних ринках.

У 2009 році групою RITZ було побудовано ще один завод з виробництва трансформаторів середньої та низької напруги в Хартвеллі, Джоджія, США. Цей підрозділ сконцентрував зусилля на виробництві спеціалізованої продукції для потреб енергетиків США та Канади.

RITZ HartwellRITZ Shanghai

Переваги групи компаній RITZ

В даний час у компанії RITZ працює понад 800 співробітників, кожен з яких є професіоналом своєї справи та повністю сконцентрований на задоволенні потреб ринку та клієнтів компанії у високоякісному обладнанні. Міжнародна промислова група RITZ Instrument Transforemrs GmbH зі своїми брендами WTWMWB та TUR є провідним європейським виробником вимірювальних трансформаторів середньої та низької напруги, литих шинних систем, струмопроводів та литих сухих силових трансформаторів.

Традиції та досвід материнської компанії RITZ Messwandler Hamburg та її дочірніх компаній RITZ Messwandler Dresden (TuR)Wandler und Transformatorenwerk Wirges (WTW) та Messwandlerbau Bamberg (MWB) злилися у більш ніж 100 років інновацій у виробництві з подальшого розвитку. Міжнародні філії RITZ в Австрії (Мархтренк), Угорщині (Кечкемет), Китаї (Шанхай) та США (Хартвел) посилюють присутність компанії на міжнародних ринках.

Постачання найсучаснішого обладнання Ritz Instrument Transformers GmbH в Україну забезпечує співробітництво німецьких електротехніків та Компанії СЕА, провайдера інновацій для промисловості в Україні.

Нажаль, на даний момент продукція RITZ Instrument Transformers GmbH не представлена в каталозі Компанії СЕА.
Top