Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Mercury Cable & Energy

Компанія Mercury Cable&Energy (Меркурі Кейбл Енерджі, США) пропонує інноваційну, рентабельну продукцію для вирішення проблем, з якими стикаються енергомережі в промислово-розвинених країнах, що розвиваються по всьому світу.

Від високовольтних композитних дротів до зовнішніх підтримуючих систем дротів і тросів, революційна лінія продукції компанії Mercury Cable&Energy ідеально підходить як для нового будівництва ліній електропередач, так і для їх реконструкції, що значно збільшує ефективність традиційних мереж при одночасному зниженні витрат і негативному впливі на навколишнє середовище.

На підставі більш ніж 10-ти літніх досліджень та розробок провідних інженерів та науковців, суворих температурних та навантажувальних випробувань композитних матеріалів у космічних технологіях, компанія Mercury Cable&Energy розробила та виробляє нове покоління запатентованих проводів HVCRC для Smart енергосистем.

Інноваційний, рентабельний, високотемпературний, високовольтний композитний провід HVCRC на напругу від 110 кВ до 1150 кВ – одне з найкращих та економічно доцільних рішень від компанії Mercury Cable&Energy, що існують на сьогодні.

Провід від компанії Mercury Cable&Energy – найрозумніше рішення постачати більше енергії.

HVCRC/TW - LinnetHVCRC/TW - HawkHVCRC/TW - GroseakHVCRC/TW - DrakeHVCRC/TW - Bittern

Документація про дроти Mercury

  1. HVCRC/TW – Linnet 431 kcmil;
  2. HVCRC/TW - Hawk 611 kcmil;
  3. HVCRC/TW - Groseak 816 kcmil;
  4. HVCRC/TW – Drake 1020 kcmil;
  5. HVCRC/TW - Bittern 1572 kcmil.


Компанія СЕА організовує своєчасне постачання продукції Mercury Cable&Energy до України та надає всебічну технічну підтримку.

Продукція виробництва Mercury Cable & Energy в каталозі компанії СЕА:

Top