× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Універсальні фільтри Phoenix Contact

  • 13.06.2022
  • 200

Новий асортимент фільтрів Phoenix Contact складається з однофазних мережевих фільтрів із вбудованою схемою захисту від перенапруг та без неї.

Універсальні фільтри електромагнітної сумісності для монтажу на DIN-рейку мають ступінь захисту IP20. На додачу до фільтрів для систем електричного живлення доступний фільтр із вбудованим захистом від перенапруг для сигналів технології КВП. Фільтри для монтажу на DIN-рейку мають конструкцію COMPLETE line.

Універсальні фільтри Phoenix Contact

Вироби версії SFP2 забезпечують ефективний захист від перехідних перенапруг і ВЧ-завад. Вбудований захист від перенапруг захищає від перенапруг як на вхідному, так і на вихідному боці фільтра. Фільтри лінійок продукції FIL мають додаткові точки з’єднання захисного заземлення. Це підвищує ефективність фільтрації високочастотних завад між активними жилами і потенціалом заземлення. Крім того, так можна оптимізувати монтаж з огляду на принципи електромагнітної сумісності й підвищити ефективність захисту фільтрів ЕМС у пластмасовому корпусі. Нові фільтри електромагнітної сумісності доступні у виконаннях з технологією з’єднання Push-in і технологією гвинтового з’єднання.

За матеріалами Phoenix Contact

Продукція Phoenix Contact представлена на ринку у шести сегментах галузі: електротехнічні клеми, промислові роз'єми, клеми та роз'єми для друкованих плат, захист від імпульсних перенапруг, перетворення сигналів у системах керування та промислова автоматизація. В програму поставок Компанії СЕА входять безліч товарів від даного виробника, які відрізняються високою надійністю та ефективністю. Ознайомитись з товарами виробництва Phoenix Contact можна за посиланням 

 

Компанія СЕА — сертифікований партнер Phoenix Contact на території України. Щоб купити продукцію Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top