Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Напівавтоматизована система паркінгу для Центрального автовокзалу Києва

  • 22.02.2023
  • 1391

На Центральному автовокзалі міста Києва, що знаходиться за адресою Деміївська площа, 1, відтепер працює напіватоматизована система паркінгу з дворівневими стійками та спареними шлагбаумами. Все обладнання, встановлене на паркувальному просторі, розроблене та вироблене Компанією СЕА.

Паркувальні майданчики відіграють важливу роль в організації простору навколо вокзалів та автостанцій. Правильне проєктування майданчику та високоякісне обладнання забезпечать комфорт для автовласників та безпеку для їх авто. Важливим фактором є і те, що є змога встановлення великих спарених шлагбаумів для довгих та широких проїздів.

Напівавтоматизована система паркінгу для Центрального автовокзалу КиєваНапівавтоматизована система паркінгу для Центрального автовокзалу Києва

Цінним додатком до паркувального простору автостанції є система розпізнавання номеру авто. Дана система має відчутні переваги:

  • Контроль і обмеження доступу ТЗ
  • Організація платного доступу для автобусів
  • Управління потоками автотранспорту
  • Контроль часу знаходження автотранспортного засобу на території парковки
  • Реєстрація та збір статистичних даних

Конфігурація парковки

 1 в'їзд зі спареними шлагбаумами

 1 виїзд

 дворівневі стійки

 система розпізнавання номеру авто

Більше реалізованих проєктів Компанії СЕА за посиланням

Мобільний додаток SEA Parking допомагає вирішити проблему пошуку і оплати парковки. Завантажити додаток можна на ресурсах Play Market і AppStore.

 

Компанія СЕА є провідним вітчизняним розробником і виробником паркоматівв'їзних і виїзних стійокінформаційних табло вільних місцьавтоматичних та напівавтоматичних паркувальних комплексів для аеропортів, залізничних і автовокзалів, готелів і ТРЦ. З питань придбання та монтажу паркувального обладнання, організації платної автоматизованої парковки, звертайтеся в офіс​ Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або надсилайте запити на e-mail: info@sea.com.ua

Top