Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Парковка "Полки" від СЕА у Буковелі

  • 15.03.2021
  • 1745

Спеціалісти Компанії СЕА облаштували сучасним та надійним обладнанням власного виробництва парковку "Полки" на території гірськолижного курорту Буковель.

Парковка "Полки"Парковка "Полки"

Парковка "Полки" стала третьою парковкою слідом за PARKING #1 та PARKING #2, яку облаштувала Компанія СЕА у Буковелі. Парковка оснащена в`їзними стійками PT21IGM-110111паркоматами РМ2 та робочим місцем оператора. Відтепер кожен водій може залишити свій автомобіль на паркінгу та насолоджуватись відпочинком не переймаючись, що витратить купу часу на пошук паркомісця або і зовсім залишить авто за декілька кілометрів від підйомників через брак паркомісць.

Парковка "Полки"Парковка "Полки"

Мобільний додаток SEA Parking допомагає вирішити проблему пошуку і оплати парковки. Завантажити додаток можна на ресурсах Play Market і AppStore.

 

Компанія СЕА є провідним вітчизняним розробником і виробником паркоматівв'їзних і виїзних стійокінформаційних табло вільних місцьавтоматичних та напівавтоматичних паркувальних комплексів для аеропортів, залізничних і автовокзалів, готелів і ТРЦ. З питань придбання та монтажу паркувального обладнання, організації платної автоматизованої парковки, звертайтеся в офіс​ Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, +38 (067) 332-16-45 або надсилайте запити на e-mail: info@sea.com.ua

Top