Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Aaronia AG

Молода компанія Aaronia AG, що розвивається, була заснована в 2003 році в м. Ойшайд, Німеччина, і головним чином виробляє аналізатори спектру на основі запатентованого інноваційного методу аналізу спектру.

AARONIA AG випускає серію портативних аналізаторів спектра ВЧ та НЧ діапазонів (SPECTRAN), антени (HyperLOG, BicoLOG) та пробники для випробувань на ЕМС, що екранують матеріали для ЕМС та ін. За допомогою портативних аналізаторів спектру SPECTRAN можна швидко та якісно відстежити джерела випромінювання, виміряти потужність сигналів у різних одиницях вимірювання, отримати точну частоту та інтенсивність сигналу джерел радіовипромінювання, включаючи обчислення різних норм впливу для ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ СТАНДАРТАМ. Ці завдання вирішуються завдяки запатентованій, абсолютно інноваційній процедурі аналізу спектру, розробленій та впровадженій компанією Aaronia AG. Це революційне новаторське рішення закладено в основу портативних аналізаторів SPECTRAN, що мають компактний форм-фактор та ідеальну ціну.

Компанія СЕА є дистриб'ютором товарів виробництва компанії Aaronia AG в Україні.

Аналізатори AARONIA AG

Портативні аналізатори SPECTRAN широко та успішно використовуються у промисловості, науковій роботі та лабораторіях.

Моделі низькочастотного діапазону застосовуються для радіочастотної ідентифікації (RFID), вимірювання тягової потужності, залізничних ліній електропередач, ламп, джерел живлення, трансформаторних станцій, побутових пристроїв в офісах та житлових приміщеннях.

Прилади високочастотного діапазону ідеально підходять для вимірювання випромінювань радарів, стільникового зв'язку, UMTS, DECT, WLAN, Wi-Fi, WiMAX, Bluetooth, об'єктів радіо та TV-мовлення, мікрохвильових печей і т.д.

Чудовий зовнішній вигляд із винятковою функціональністю за ідеальної ціни. Аналізатори спектру SPECTRAN від компанії Aaronia вражають своїм компактним розміром, чутливістю та точністю.

Антени AARONIA AG

Чудові характеристики антен серії HyperLOG підтверджені випробуваннями в сертифікованій лабораторії SERCO AG та калібрувальними сертифікатами ISO. Таким чином, антени HyperLOG є ідеальним рішенням для проведення виїзних вимірювань під час пеленгації, а також у лабораторіях. Ці антени також дуже добре підходять як спрямовані антени для WLAN, WiFi, та інших комунікаційних додатків.

Всі антени HyperLOG проходять серйозні випробування в лабораторії компанії Aaronia, покриті високоякісним золотим покриттям, оснащені кейсом, який захищає від механічних пошкоджень та впливів довкілля, штативом та роз'ємом SMA (18 ГГц версія).

Практичні біконічні антени серії BicoLOG є чудовим засобом для виконання економічних та водночас точних вимірювань на низьких частотах від 20 МГц. Ці антени поставляються з типовими калібрувальними характеристиками для використання у різних вимірювальних системах.

Екранування

Aaronia AG виготовляє високотехнологічні матеріали для екранування, які володіють одними з найкращих у світі характеристиками екранування ЕМП у своїй категорії!

Компанія пропонує панелі та фольгу для екранування магнітних полів Aaronia MagnoShield®. Максимально прозорі екрануючі тканини Aaronia-Shield® та високотехнологічні екрануючі полотна Aaronia X-Dream® забезпечують, особливо на верхніх частотах діапазону ГГц, максимально можливий захист від РЧ та ЕМ випромінювання та полів та, зокрема, готові до будь-яких можливих джерел ЕМП у майбутньому.

Продукція виробництва Aaronia AG в каталозі компанії СЕА:

Top