Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

ACME Portable Machines GmbH

Заснована в 1994 році зі штаб-квартирою в Лос-Анджелесі (Каліфорнія), компанія ACME Portable стала світовим лідером у виробництві портативних переносних комп'ютерів. Компанія спеціалізується на створенні високопродуктивних, унікальних комп'ютерів, які налаштовуються спеціально для програм з особливо заданими вимогами.

Від додатків з інтенсивним графічним інтерфейсом до серверів зберігання з високою щільністю, продукція ACME використовується в ряді галузей, включаючи сфери цифрових засобів масової інформації та радіомовлення, випробувань та вимірювань, а також державної та військової промисловості.

Безперервні спроби подолати обмеження існуючих технологій
Наприклад, Acme Portable створили першу надійну портативну робочу станцію з двома дисплеями 4K. Компанія також пропонує високопродуктивні платформи для захоплення мережі 20G/40G. Те, чого фахівці ACME прагнуть досягти, впроваджуючи ці та інші інновації, – це потужність та настроюваність настільного ПК із зручністю та портативністю ноутбука. Така потужна система, що об'єднує найкраще із двох світів, – рішення, яке можна запровадити у будь-якому місці.

Портативні комп'ютери Acme довели свою ефективність у протистоянні найскладнішим середовищам та перевершують показання порівнянних портативних комп'ютерів під час критично важливих застосувань, таких як збирання даних, управління LAN/WAN, аналіз сигналів телекомунікацій та багатьох інших. Їхня міцна та портативна конструкція відмінно підходить для виробничих додатків, медичної діагностики та аерокосмічних застосувань.

Комбінуючи інноваційну потужність, мобільність та довговічність, портативні комп'ютери ACME справді є одними з найпотужніших портативних комп'ютерів на планеті.

Компанія СЕА займається постачанням комп'ютерів Acme Portable на територію України.

Продукція виробництва ACME Portable Machines GmbH в каталозі компанії СЕА:

Top