Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Adaura Technologies, Inc.

Компанія Adaura Technologies, яка має штаб у Кремнієвій долині, була заснована в 2013 році фахівцями галузі високочастотної електроніки та систем автоматизації. З самого початку головним пріоритетом компанії було надання професіоналам, які працюють у цих галузях, надійного, високоефективного тестувального обладнання за привабливою ціною.

Бездротові рішення набувають все більшого поширення в повсякденному житті і стають більш доступними. Але обладнання, яке потрібне для виробництва і обслуговування цих рішень, залишається дорогим. Adaura Technologies спеціалізується на виробництві доступних, високопродуктивних програмованих ВЧ атенюаторів і інструментів для розробки та перевірки бездротових пристроїв та пристроїв loT.

Область застосування програмоватих високочастотних атенюаторів Adaura Technologies:

  • LTE
  • WiFi MIMO (включаючи WiFi 6E)
  • IoT
  • промисловість
  • Space & Military

Adaura Technologies вирішує проблеми тестування Wi-Fi

Невеликі стартапи в IoT та бездротовій промисловості не можуть дозволити собі великі витрати для тестувального обладнання. Тому часто продукти, що виробляються цими компаніями, не тестуються і працездатність цих рішень в реальних умовах не є гарантованою.

 

Великим компаніям потрібно швидко впроваджувати інновації, щоб залишатися конкурентоспроможними. Для цього їм потрібно високоефективне обладнання для тестування, яке легко впровадити для виробництва та контролю, а також воно повинно бути достатньо надійним.

Adaura Technologies вирішує обидва ці питання. У асортименті продуктів компанії є поділювачі потужності, симулятори затримки лінії, програмовані високочастотні аттенюатори, які можуть використовуватись для виробництва і тестування рішень в бездротовій промисловості.

Сьогодні клієнтами Adaura Technologies є такі лідери в своїх галузях, як Google, Intel, MIT, NASA, Telstra та Verizon. Тим не менш, компанія також продовжує орієнтуватись і на менші організації та підприємства, які цінують доступність і безкомпромісну якість тестового обладнання.

Переваги Adaura Technologies

Основна ідеологія компанії - це задоволення актуальних потреб клієнтів. Усі розробки продуктів основані на спілкуванні з клієнтами та аналізі їх потреб.

Adaura Technologies робить особливий акцент на якості продукції, постійно розвиває та вдосконалює її. Простота використання, надійність, довготривала технічна підтримка, дотримання міжнародних стандартів, гнучкість і, що важливо, економічність - все це враховується при розробці і виробництві кожного продукту.

Що дозволяє цього досягти:

  • використання високоякісних компонентів
  • до продуктів не додається зайва функціональність, яка могла б призводити лише до завищених цінників
  • усі пристрої розроблені таким чином, щоб бути надзвичайно простими у застосуванні та досить гнучкими, щоб підтримувати майже будь-яке середовище тестування.

Компанія СЕА здійснює поставки продукції даного виробника на територію України.

Продукція виробництва Adaura Technologies, Inc. в каталозі компанії СЕА:

Top