Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

AIC EUROPE GmbH

Заснована в 1991 році в Крефельді, AIC Europe є генеральним представником Hitachi AIC Capacitors у Європі. Історія успіху компанії почалася 25 років тому – понад 55 мільйонів алюмінієвих електролітичних конденсаторів вже доставлено велику кількість задоволених клієнтів.

Відомі виробники та провідні компанії в галузі відновлюваних джерел енергії, передачі енергії, приводів, медичних та залізничних технологій, аерокосмічних та електричних машин покладаються на досвід та чудові продукти AIC Europe.

Продаж та інженерія
Завдяки налагодженому прямому зв'язку з виробництвом у Японії, AIC Europe обробляє та планує замовлення своїх клієнтів та графіки постачання без втрат у часі: наявність страхового складського запасу та консигнаційних акцій дозволяє компанії забезпечувати гнучко налаштоване та надійне постачання конденсаторів у будь-яку країну Європи.

В Україну товари AIC постачає Компанія СЕА.

Протягом десятиліть співпраці з японськими інженерами фахівці AIC Europe розуміються на глибоких технічних питаннях своєї галузі. Тому довідкові дані за результатами великих внутрішніх тестів витривалості та навантаження, прикладні вимірювання та польові випробування забезпечують міцну основу для рішучої підтримки інженерів, які представляють Замовника, при проектуванні потрібного конденсаторного банку.

Top