Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Allegro MicroSystems, Inc.

Компанія Allegro Microsystems Inc. спеціалізується на розробці та виробництві аналого-цифрових силових мікросхем та датчиків струму на основі ефекту Холла.

Інноваційні монолітні ізольовані пристрої Allegro є комплексними рішеннями для багатьох сфер застосування, включаючи системи автомобільної та силової електроніки, промислову автоматику, апаратуру загального застосування та ін.

Вертикально інтегровані ІС зі змішаним сигналом, великою кількістю компонентів та покращеною функціональністю роблять Allegro Microsystems Inc. єдиним виробником виробів із ефектом Холла з можливостями проектування BiCMOS. Продукти BCD (біполярні, CMOS, DMOS) забезпечують більшу ефективність та контроль.

Широка лінійка продукції компанії на основі кремнію успішно використовується в багатьох високотехнологічних програмах в автомобільній та промисловій електроніці. Технологія Холла в сенсорних ІС дозволяє безконтактно розпізнавати позбавлений механічного зношування датчик зовнішнього магніту або залізного предмета. Серед розробок Allegro також варто відзначити інтегральні схеми для керування двигунами та живленням.

Всі вироби працюють у розширеному діапазоні температур, що дозволяє використовувати їх у жорстких умовах експлуатації.

Компанія СЕА займається постачанням продукції виробництва Allegro Microsystems на територію України.

Top