Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Ampro Computers, Inc

Чверть століття Ampro Computer Inc. пропонувала інноваційні модульні рішення для обчислювальних систем, що вбудовуються, щоб допомогти своїм клієнтам швидше вийти на ринок і отримати прибуток. Будучи партнерами з постачальниками вбудованого програмного забезпечення та провідними розробниками мікропроцесорів, компанія визначала та впроваджувала засновану на стандартах технологію вбудованих обчислень, яка прискорює розробку продукції та підвищує продуктивність.

8 квітня 2008 100% акцій Ampro Computer Inc. було придбано компанією ADLINK Technology. Досвід Ampro у надійних та промислових виробах розширив асортимент пропонованих продуктів ADLINK на ринку оборони, аерокосмічної промисловості та транспорту.

Інноваційні розробки
Інновації Ampro включають:

  • стандарти PC/104 та PC/104-Plus
  • форм-фактор EBX LittleBoard для необ'єднуючих плат (non-backplane) та одноплатних комп'ютерів
  • централізовані модулі PC/104 та PC/104-Plus для одноплатних комп'ютерів
  • комп'ютери ETX на модулях
  • недорогі продукти ReadyBoard серії EPIC SBC
  • лінійку продуктів Mini-ITX MightyBoard

Всі продукти Ampro Computer дозволяють виробникам широкого спектру продуктів інтегрувати стандартні обчислювальні рішення, що вбудовуються в свої продукти, мінімізуючи при цьому розмір продукту і скорочуючи час на виручку, витрати на розробку та ризики розвитку.

ADLINK Technology
Компанія ADLINK дозволяє Internet of Things (IoT) використовувати інноваційні вбудовані обчислювальні рішення для периферійних пристроїв, інтелектуальних шлюзів та хмарних сервісів. Продукція компанії готова до застосування для промислової автоматизації, зв'язку, медичної, оборонної, транспортної та інформаційно-розважальної галузі.

Асортимент товарів ADLINK Technology включає материнські плати, blade-сервери, шасі, модулі та системи на базі стандартних форм-факторів, а також велику лінійку продуктів для випробувань та вимірювань, комп'ютери з сенсорним екраном, дисплеї та кишенькові комп'ютери, які підтримують глобальний перехід на постійно. підключені системи. Багато продуктів є Extreme Rugged ™, що підтримують розширені діапазони робочих температур і рівні вібрації MIL-STD.

ADLINK є одним з головних учасників Intel® Internet of Things Solutions Alliance та активно працює в декількох організаціях розробки стандартів, включаючи Групу виробників промислових комп'ютерів PCI (PCI Industrial Computer Manufacturers Group – PICMG), Групу систем PXI (PXI Systems Alliance – PXISA), та Групу стандартизації для вбудованих технологій (Standardization Group for Embedded Technologies – SGET).

ADLINK Technology - це глобальна компанія зі штаб-квартирою в Тайвані, виробництвом в Тайвані та Китаї, відділами НДДКР та інтеграції в Тайвані, Китаї, Німеччині та США, а також великою мережею офісів збуту та підтримки. Компанія сертифікована за ISO-13485, ISO-14001, ISO-9001 та TL9000 та котирується на Тайванській фондовій біржі TAIEX (код акцій: 6166).

Купівля Ampro компанією Adlink
Придбання Ampro отримало необхідне схвалення як від представників робочої сили, так і від Міністерства економіки Тайваню. ADLINK Technology тепер є власником усіх акцій, які перебувають у зверненні до Ampro, що робить нове підприємство третім за величиною промисловим виробником ПК у Тайвані.

Приєднання Ampro дозволило ADLINK пропонувати Extreme Rugged® (надміцні), міцні та промислові вироби та послуги для використання в літаках, поїздах, суднах та інших середовищах, які піддають обладнання підвищеній температурі, ударам та вібрації, а також дало можливість пропонувати розширені температурні випробування та конформне покриття.

Команда Ampro вкладає свої ноу-хау у проектування, виготовлення та випробування продукції для оборонного, аерокосмічного, промислового, медичного та транспортного ринків. Досвід Ampro у цих галузях доповнює досвід компанії ADLINK у галузі промислової автоматизації, зв'язку та приладобудування, та дозволяє об'єднаній організації використовувати ефект масштабу та глобальні виробничі можливості для надання економічно ефективних рішень незалежно від умов експлуатації.

Компанія СЕА займається постачанням продукції компанії Ampro Computer на територію України.

Продукція виробництва Ampro Computers, Inc в каталозі компанії СЕА:

Top