Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Amtek Technology Co. Ltd.

Компанія Amtek є передовим глобальним кваліфікованим виробником різноманітних з'єднувачів із досвідом понад 25 років. Пропонуються як стандартні моделі продукції, так і послуга виготовлення роз'ємів відповідно до індивідуальних вимог користувача до дизайну (конфігурації та стилю).

Досвідчені та мотивовані команди відділу Досліджень та Розробок Amtek постійно займаються проектуванням та тестуванням нових виробів, що дозволяє компанії задовольняти змінні бажання клієнтів швидко та бюджетно.

Фахівці Amtek докладають усіх зусиль для забезпечення чудової якості своїх товарів, прагнучи надати клієнтам точно спроектовані продукти для подолання труднощів, пов'язаних із жорсткими умовами праці. Маючи кваліфіковані згідно з ISO заводи, розташовані в материковому Китаї, компанія здатна постачати конкурентоспроможну за ціною продукцію та пропонувати швидку та надійну доставку. Місія Amtek проста: обслуговувати клієнтів надійними, недорогими та високоякісними роз'ємами.

Послуги компанії широко визнані та високо цінуються провідними електронними компаніями, тому можна стверджувати, що співпраця з Amtek, користування їхніми послугами та купівля продукції, у деякій мене також сприяють успіху компаній-замовників.

Компанія СЕА займається постачанням продукції Amtek на території України.

Продукція виробництва Amtek Technology Co. Ltd. в каталозі компанії СЕА:

Top