Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

ARAGONESA DE COMPONENTES PASIVOS, S.A. (ACP)

Компанія ACP Aragonesa de Componentes Pasivos виготовляє пасивні компоненти з 1988 року. Вона була заснована в муніципалітеті Тарасона, Іспанії і з тих пір залишається компанією закритого типу. ACP більш орієнтована на експорт, який складає 95% від усіх продажів, у більш ніж 40 країнах через широку дистриб'юторську сітку. На територію України товари ACP постачає Компанія СЕА.

Основною метою компанії завжди було бажання краще розуміти потреби своїх замовників і, відповідно, пропонувати рішення, які б повністю задовольняли ці потреби. Для досягнення цієї мети – першим та найважливішим їх внеском, є команда співробітників – видатних професіоналів, які захоплено та віддано підтримують зростання компанії ACP.

Весь процес їхнього виробництва повністю автоматизований та передбачає всі проміжні етапи від отримання сировини до пакування готової продукції. І розробка та виробництво проводиться на їхньому заводі в Тарасона, який був модернізований та розширений у 2003 році, що допомогло їм продовжити удосконалення своїх послуг.

Компанія ACP Aragonesa de Componentes Pasivos сертифікована за стандартами ISO9001:2000 та ISO-TS16949:2002. Вони продовжують працювати над забезпеченням якості всієї своєї продукції та послуг, а також над удосконаленням процесів управління.

Основними сегментами ринку, на які вони орієнтуються: автомобільний, побутова (велика та дрібна) техніка та промислове обладнання. Незважаючи на те, що ACP займається виробництвом стандартних продуктів, важливою частиною їхнього продажу є замовлення, виготовлені під спеціальне застосування. Надсилайте свої потреби і ми знайдемо найкраще рішення для вас.

Додаткову технічну інформацію про продукцію виробника можна знайти на сайті.

Top