Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Astron International Corp.

Заснована в 1981 році, компанія Astron має штаб-квартиру в місті Нью-Тайбей, Тайвань, з капіталом 4 мільйони доларів США. Зараз вона обслуговує понад 50 відомих клієнтів і поширюється в різних галузях у Китаї, Японії, Південній Кореї, Європі та Сполучених Штатах.

Компанія Astron є професійним виробником ODM, яка надає інтегровані послуги з проєктування та виробництва комп’ютерних роз’ємів та споживчої електронної продукції. Промислові додатки охоплюють: Datacom (зберігання інформації) / Telecom (комунікації) / Industrial Electronic (промислова електроніка) та автомобільну електроніку. Застосування продукту Astron: комп’ютери, мобільні телефони, DSC, STB та HDD.
Товари сертифіковані IATF16949, OHSAS18001, ISO14064, ISO14001, ISO9001. Astron також є членом асоціації PC/104.

Професійна лабораторія Astron може виконати наступний аналіз на етапі проєктування з’єднувача: аналіз цілісності сигналу, аналіз потоку форми та аналіз напруги. Масове виробництво — це автоматична лінія виробництва: наступне випробувальне обладнання контролює стабільність якості продукції:
1. Електричні випробування
2. Фізичне тестування

Astron поширив свої бази на Тайвані, Китаї, Канаді та інших місцях, щоб побудувати мережу ресурсів для інтеграції та обміну ринковою та бізнес-інформацією. Завдяки цій мережі контактної структури, компанія може швидко реагувати на потреби клієнтів, прискорювати обробку замовлень, скорочувати час виробництва та доставки, зменшувати витрати на проєктування та розробку, а також надавати клієнтам послуги та підтримку без меж і без різниці в часі. Крім того, від пошуку сировини, замовлення продукції, перевірки та виробництва до післяпродажного обслуговування, Astron надає клієнтам найбільш підходяще середовище для співпраці та може перетворити початкові ідеї клієнтів щодо продуктів у високоякісний, високоефективний продукт для персоналізації.

Top