Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Caliber

Компанія ECS, Inc. International – це світовий лідер у розробці, виробництві та продажу п'єзоелектронних виробів, зокрема кристалів кварцу, тактових генераторів, керамічних резонаторів, кристалічних фільтрів, керованих напругою (VCXO) та термокомпенсованих (TCXO) генераторів.

У 2017 році ECS Inc. придбала компанію Caliber Electronics, Inc., розташовану в Сан-Клементі, штат Каліфорнія: "Заснована в 1994 році, Calibre Electronics є цінним постачальником продуктів для контролю частоти у глобальні електронні компанії Tier 1 та Tier 2. Крім того, Caliber пропонує повну неперевершену підтримку та дизайн перевірених інноваційних продуктів для інженерної спільноти."

Прихильність компанії до інноваційних досліджень і розробок ставить ECS, Inc. на передові рубежі у передових технологіях кристалічного осцилятора та технологій фільтрації. У виробничих центрах ECS (площею 65 000 квадратних футів) розташовано 4 приміщення 10K "з чистим середовищем" відповідно до Міжнародного стандарту 209, а також автоматичні калібрувальні та випробувальні контейнери, лабораторії екологічного тестування, ізольовані кімнати для старіння та лабораторії-про. Продукція компанії відповідають і навіть перевершують очікування клієнтів щодо якості (нагороджено сертифікатами ISO9001 / 2000 і QS-9000), ціни, розробки додатків та обслуговування клієнтів.

Компанія СЕА займається постачанням продукції ECS Inc. International на території України.

Top