Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Chequers Electronic (China) Limited

Заснована в 1988 році, Checkers Electronic (China) Limited - один з найбільших виробників та перших розробників п'єзоелектричних керамічних пристроїв та кварцових кристалів у Китаї. Компанія має передову технологію, а також спеціальне обладнання, необхідне для виробництва кварцових кристалів, керамічних фільтрів та резонаторів з високою точністю та в повній відповідності до вимог замовників.

Місія Checkers Electronic – надавати надійні радіочастотні пристрої чудової якості для виробників цієї галузі по всьому світу. Завдяки строгому контролю якості економічні фільтри компанії використовуються багатьма відомими виробників бездротових телефонів (особливо популярні в Японії), а високоточні ПАР-пристрої (які є життєво важливими частинами кожного радіочастотного ланцюга) відкривають для інженерів РФ нову еру для розробки нових схем для задоволення потреб.

За підтримки п'яти ISO 9001: 2000-сертифікованих заводів спільного підприємства компанії, Checkers Electronic продовжуватиме шукати технологічні прориви в галузі RF та у майбутньому.

Компанія СЕА постачає товари Chequers Electronics (China) Limited в Україну.

Top