Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Cirprotec

Компанія Cirprotec є піонером у розробці та виробництві пристроїв захисту від блискавки та перенапруги та понад 20 років пропонує високоякісні рішення та продукти, використовуючи новітні інноваційні технології. Великий досвід компанії підтверджується більш ніж 30 000 установками освітлення та понад 5 000 000 установками із захистом від перенапруги.

Cirprotec високо інтернаціоналізована і, щоб бути ближчою до своїх клієнтів, має розгалужену мережу збутових партнерів і присутня у більш ніж 60 країнах.

Продукція CPT Cirprotec
Пропонується широкий спектр готових рішень:

  • Внутрішній захист (пристрої захисту від стрибків та перенапруги);
  • Зовнішній захист (блискавковідводи ESE та фарадизація);
  • Системи заземлення та ізоляції.

Також, компанія розробляє індивідуальні продукти, надає консультаційні послуги та найкраще післяпродажне обслуговування.

Якість товарів
Вироби розробляються та виробляються (повністю) у Європі відповідно до місцевих та міжнародних стандартів (таких як IEC, UNE, EN, NFC, VDE, UL, IEEE), з підтримкою стандартів якості ISO 9001 та ISO 14001. Усі етапи виробничого процесу Cirprotec контролюються та покращуються в цілій низці проектних та виробничих центрів та лабораторій.

Високоспеціалізована команда, новітні випробувальні лабораторії, присутність у комітетах за стандартами – все це сприяє створенню ефективніших рішень для збільшення терміну служби пристроїв та запобігання надмірному споживанню струму.

Компанія СЕА постачає рішення та продукти CPT Cirprotec на український ринок.

Нажаль, на даний момент продукція Cirprotec не представлена в каталозі Компанії СЕА.
Top