Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Citizen Systems Japan Co., Ltd.

Корпорація Citizen Watch Co., Ltd., яка була створена 28 травня 1930 року, займалася спочатку лише виробництвом і продажем годинників та їх компонентів, а зараз як холдингова компанія – ще й проведення різноманітних адміністративних операцій. У групу Citizen входить безліч компаній: ... Machinery, Electronics, Systems, Finedevice, Retail Planning, Jewelry та ін., сфери діяльності яких варіюються від токарних автоматів з ЧПУ та мініатюрних лінійних приводів до ювелірних виробів. Докладніше про корпорацію можна дізнатися на сайті.

У 1964 році було створено підприємство Citizen Business Machines Co., Ltd., яке виробляло:

електроприводні прилади, електричні (у тому числі CR7, CR-8 та ECR-3500) касові апарати, калькулятори (швидкісні, настільні, обладнані принтером CITIZEN1211P; перший у світі з розрахунковою функцією CT-500, 1985), переносні поштові ПК з даними (найменший, легкий у світі, 1998)
електронні термометри (з ІЧ-датчиком, термісторні, вушні, жіночі, універсальні, що коливаються), електронні монітори артеріального тиску (автоматичні плечові, на зап'ястя, комп'ютеризовані з нечіткою логікою), ваги, ультразвукові окуляри / очищувач для приладдя
міні-, (серійні) багатоточкові, лінійні промислові (перший у світі, керований мікрокомп'ютером, 1980) та переносні принтери (також з факсом), РК-дисплеї
1 квітня 2005 року було засновано компанію CITIZEN SYSTEMS JAPAN CO., LTD., — виробник та продавець електронних та інформаційних продуктів, а саме: принтерів, електронного обладнання, приладів для інформаційних та комунікаційних додатків, продуктів охорони здоров'я, калькуляторів, електронних словників та ін. Citizen Systems продовжила діяльність Citizen Business Machines у всіх напрямках (електронні прилади, для підтримки здоров'я та інформаційні).

Компанія СЕА займається постачанням приладів та обладнання Citizen Systems Japan Co. на територію України.

Продукція виробництва Citizen Systems Japan Co., Ltd. в каталозі компанії СЕА:

Top