Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Comus Group

Comus International була заснована у 1978 році як виробник скляних ртутних перемикачів нахилу для побутових та комерційних термостатів. Негайний успіх і швидке зростання призвели до розробки нових продуктів, і незабаром металевий перемикач ртутний і, зрештою, запатентований безртутний перемикач були розроблені і запропоновані ринку, що призвело до подальшого розвитку.

В даний час Comus є одним з найбільших виробників сенсорної техніки, провідним виробником перемикачів нахилу та перекидання, датчиків руху/вібрації, герконів, герконових реле, твердотільних реле, датчиків наближення, поплавкових перемикачів та широкого спектру датчиків під ключ. Популярність продукції Comus обґрунтована відмінною репутацією у сфері якості та обслуговування.

Група компаній Comus перетворилася на світового лідера в галузі проектування, розробки та виробництва широкого спектру датчиків та продуктів. Товари та рішення даного бренду знаходять застосування у таких різноманітних сегментах ринку, як медицина, автомобілебудування, побутова техніка, сигналізація та безпека, а також військова/аерокосмічна промисловість.

На територію України продукцію Comus постачає Компанія СЕА.

Продукція виробництва Comus Group в каталозі компанії СЕА:

Top