× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

CONIS Trading Ltd.

CONIS спеціалізується на розробці, виробництві і продажі пасивних електронних компонентів, в основному конденсаторів, як для електронної, так і для електротехнічної промисловості. Також компанія займається постачанням електронних компонентів від світових виробників – всіх типів пускових конденсаторів, конденсаторів для освітлювального обладнання, керамічних, танталових конденсаторів, резисторів, фільтрів і т.д. – та широкого спектра технічних виробів, включаючи: термоусадочні шланги, поліпропіленові та поліефірні плівки, алюмінієву і мідну фольгу, свинцеві і безсвинцеві олова, дріт, технічні смоли, з'єднувачі, кабелі та багато іншого.

Головна мета компанії – постійно розширювати коло постачальників і товарів, а також зарекомендувати себе на ринку як надійного партнера, здатного задовольнити потреби клієнтів та їх очікування щодо хорошої якості.

Мережа продажів включає Болгарію, Італію, Велику Британію, Алжир, Іспанію, Польщу, Чехію, Литву, Латвію, Білорусь, Росію, Україну, Турцію, Сербію, Македонію та ін. Постачанням конденсаторів та інших електронних компонентів від CONIS в Україні займається Компанія СЕА.

Top