Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Cypress Semiconductor

Cypress Semiconductor Corp, зареєстрована 26 вересня 1986 року, розробляє, виробляє та продає передові вбудовані системні рішення для Інтернету речей (IoT), автомобільних, промислових та споживчих додатків. Мікроконтролери компанії, аналогові інтегральні схеми (ІВ), пристрої пам'яті, рішення для бездротового та дротового зв'язку дозволяють інженерам розробляти диференційовані продукти. Компанія працює через два сегменти: Microcontroller and Connectivity Division (MCD) та Memory Products Division (MPD).

Відділ мікроконтролерів та підключень (MCD)
MCD компанії спеціалізується на рішеннях для підключення та обчислення IoT, автомобільних додатках, які підвищують зручність роботи користувачів у салоні. Випускаються також розробки для бездротового та дротового зв'язку, що поєднуються з гнучкими мікроконтролерами (MCU) та аналоговими пристроями, за підтримки програмного забезпечення. Портфель пропозицій MCD включає:

комбіновані рішення Wi-Fi, Bluetooth, Bluetooth Low Energy (BLE) та Wi-Fi+Bluetooth;
автомобільні мікроконтролери Traveo, програмовані мікроконтролери PSoC та універсальні мікроконтролери;
контролери ємнісного зчитування CapSense та сенсорні екрани TrueTouch;
широку лінійку контролерів USB, включаючи продукти стандартів USB-C та USB Power Delivery, аналогові ІС керування живленням PMIC.
Цей підрозділ також займається справою з інтелектуальної власності.

Відділ продуктів пам'яті (MPD)
У підрозділі MPD компанії основна увага приділяється рішенням щодо стійкості до відмови та реєстрації даних для критично важливих додатків, у тому числі для кінцевого автомобільного ринку. Асортимент продукції включає спеціалізовані паралельні і послідовні флеш-пам'яті NOR, статичні пристрої з довільним доступом (SRAM), сегнетоелектричні пристрої F-RAM, енергонезалежні SRAM (nvSRAM) пристрої.

Компанія СЕА займається постачанням товарів та рішень Cypress Semiconductor на територію України.

Top