Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Diodes Incorporated

Diodes Incorporated – провідний світовий виробник та постачальник високоякісної стандартизованої продукції для конкретних додатків на широких ринках дискретних, логічних, аналогових та змішаних напівпровідників. Діоди використовуються у сферах побутової електроніки, обчислювальної техніки, зв'язку, промисловості та автомобілебудування.

Лінійка виробів компанії включає:

  • діоди, випрямлячі, транзистори, польові МОП-транзистори, пристрої захисту,
  • функціонально-залежні масиви, логіку з одним затвором, підсилювачі та компаратори, датчики Холла та датчики температури,
  • пристрої керування живленням, включаючи драйвери світлодіодів, перетворювачі змінного струму в постійний та контролери, перемикачі DC-DC та регулятори напруги,
  • поряд із спеціальними функціональними пристроями, такими як USB-перемикачі живлення, вимикачі навантаження, супервізори напруги та контролери двигунів.

Diodes Incorporated також пропонує рішення для синхронізації, підключення, перемикання та цілісності сигналів для високошвидкісних сигналів.

Виробничі потужності компанії пройшли сертифікацію за міжнародно визнаними стандартами ISO9001:2015, IATF16949:2016 та ISO14001:2015. Diodes Incorporated також сертифікована C-TPAT. Всі ці нагороди за якість відображають передові методи контролю якості, впроваджені в Diodes Incorporated, і ще більше зміцнюють авторитет компанії як кращого постачальника для виробників OEM, які все більше дбають про якість і стабільність.

Компанія СЕА постачає продукцію Diodes Incorporated на територію України.

Продукція виробництва Diodes Incorporated в каталозі компанії СЕА:

Top