Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Diotec

Сучасна електроніка не може працювати без таких компонентів, як напівпровідникові випрямлячі в джерелах живлення, діоди для обробки сигналів, захисні елементи в різних ланцюгах тощо — вже понад 40 років Diotec активно працює на цьому висококонкурентному ринку.

Компанія Diotec Semiconductor AG була заснована в 1973 році в Хайтерсхаймі (Німеччина) і з самого початку спеціалізувалася на виробництві діодів та випрямлячів. Ставши відомим брендом у Європі, компанія заснувала у 1989 році підприємство у Трбовлі, Словенія. А у 2005 та 2007 роках виробничі мощі також були відкриті в Китаї та Індії.

На сьогоднішній день клієнти Diotec можуть безпосередньо зв'язатися з представниками компанії через більш ніж 40 світових дистриб'юторів та офісів продажів, та замовити розробку індивідуальних рішень для напівпровідникових чіпів, пакетів, конфігурації висновків тощо.

Інновації від Diotec
Сучасне світлодіодне освітлення вимагає крихітних драйверів з якомога нижчими втратами потужності та тепловиділенням. Нові розроблені пристрої, такі як мости «Protectifiers®» з низьким падінням напруги у прямому напрямку, компактна комбінація обмежувача перехідної напруги (TVS) та швидкодіючого діода в одному пакеті Melf або Schottkys у надплоській PowerSMD – приклади того, як Diotec відповідає на ці вимоги.

Стандартні товари пропонуються багатьма, але для особливих вимог потрібен спеціаліст, який визначить параметри, проведе налаштування або розробить абсолютно новий чіп. Діоди "LowVf", які використовуються як обхідні діоди в сонячних батареях або як вільно обертаються діоди в двигунах, - приклад спеціального товару для індивідуалізованого застосування. Напівпровідники LowVf призначені для низького падіння прямої напруги (параметр Vf) при ще високій зворотній напрузі, і при необхідності може бути доданий швидкий час перемикання або характеристика супресора (для захисту від перенапруги).

Компанія СЕА здійснює постачання напівпровідникових компонентів, діодів та інших товарів виробництва Diotec Semiconductor на територію України.

Продукція виробництва Diotec в каталозі компанії СЕА:

Top