Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Easy Meter GmbH

Електрика є основним джерелом енергії майбутнього. Так само швидко змінюється світ, змінюються і вимоги до надійних, ефективних і довговічних вимірювальних систем.

Компанія EasyMeter GmbH була заснована у 2000 році як спільне підприємство з DZG для реалізації практичного втілення ідеї покращення (підвищення точності та стійкості) існуючої технології вимірювання. Це включає крім високої якості продукції забезпечення відкритої системи з багатьма можливими майбутніми застосуваннями.

Ділові цілі EasyMeter
Прості рішення, які дозволять клієнтам проводити плавне запровадження майбутніх вимірювальних систем;
Надійні продукти, які розроблені та виготовлені в Німеччині, і, таким чином, відповідають найвищим стандартам якості та довговічності;
Партнерство рівних, яке має на увазі високий рівень надійності доставки та індивідуального обслуговування клієнтів;
Відкриті інтерфейси та відкриті партнерські відносини на ринку, які забезпечують економічну ефективність та стійкість.
Історія розвитку. Лінійки продукції
У 2001-2002 роках був розроблений перший чіп від EasyMeter з чудовим принципом вимірювання, а вже в 2003 році компанія придбала контрольний пакет акцій доктора Габріеля, змінила свої бізнес-мети, і стала виробляти лічильники (затвердження РТВ). Через 5 років було збудовано завод з виробництва Q3D (затверджений EHZ-сумісний триточковий лічильник) відповідно до MID, а незабаром ще один — для виготовлення понад 65 утиліт.

Трансформатори T3D та T3C розширили продуктовий "портфель" EasyMeter у 2012 році, а в 2014 було запущено виробництво бездротового комунікаційного модуля M-Bus ESYS для забезпечення захищеного зв'язку, високої сумісності та продуктивності.

Починаючи з 2013 року лічильники сімейства Q3s піддаються серйозним поліпшенням: виконано вимоги міжнародних ринків, пройдено тести, такі як прискорене випробування життєздатності згідно з VDE, наприклад.

У 2015 році було побудовано ще один чіп вимірювання точності та розпочато NILM-проект — моніторинг навантаження без втручання (Non-Intrusive Load Monitoring), а наступного року фахівці EasyMeter завершили розробку та розпочали виробництво лічильників Q3M та комунікаційних модулів ESYM. Новий модуль використовується для прийому та підключення інтелектуальних шлюзів лічильників безпосередньо на прилавку.

Екологічна політика компанії
Безпека та захист довкілля, економічний успіх та соціальний вплив мають для EasyMeter GmbH рівну цінність. Співробітники компанії прагнуть створювати та розвивати стійкі економічні, екологічні та соціальні умови, і дотримуються (описаних нижче) зазначених у політиці діяльності компанії основних принципів охорони навколишнього середовища, проводячи різні ресурсозберігаючі заходи:

  • навмисна економія ресурсів
  • покращення функціональних можливостей продукції з урахування скороченого використання ресурсів
  • все обладнання та технічні установки працюють відповідно до законів урядових постанов, директив та розпоряджень
  • регулярно проводиться екологічний аудит для перевірки ефективності вживаних заходів
  • контрольоване проведення технічних та організаційних заходів для зменшення обсягу відходів, брухту, стічних вод та викидів забруднюючих речовин
  • екологічні аспекти інтегровані у рішення та дії системи управління компанією, оскільки охорону навколишнього середовища потрібно розглядати як неодмінну умову для досягнення корпоративних цілей будь-якого підприємства
  • внутрішній контроль планів та заходів компанії щодо забезпечення безпеки на робочих місцях (наприклад, перевірка ефективності протипожежного захисту, організаційних та технічних заходів для запобігання нещасним випадкам, пов'язаним з небезпечними речовинами та ін., а також коригування відповідних заходів за потреби)
  • співробітники всіх підрозділів компанії повністю поінформовані та навчені
  • важливість об'єктивного, відкритого та надійного діалогу керівництва EasyMeter зі своїми співробітниками та громадськістю незмірна, тому компанія постійно інформує як про ризики своїх впливів на навколишнє середовище, так і про екологічно "позитивну" діяльність

Компанія СЕА займається постачанням вимірювального обладнання Easy Meter GmbH на території України.

Top