Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

ebm-papst Mulfingen GmbH & Co. KG

Компанія Ebm-papst – це світовий лідер інновацій серед вентиляторів та моторів із більш ніж 15 000 різних продуктів. Маючи вже цілий спектр ідеальних рішень практично всіх завдань, пов'язаних з повітряними технологіями та приводами, 650 інженерів та техніків компанії готові не лише допомогти кожному клієнту підібрати найбільш підходяще, а й розробити нове індивідуальне рішення.

Розвиток компанії
У 1963 році Герхард Штурм і Хайнц Ціль заснували Elektrobau Mulfingen (ebm), що виробляла вентилятори, і незабаром було розроблено перший компактний вентилятор у технології EC/DC, який на той час ще називався двигуном постійного струму без комутації.

Через три десятиліття компанія придбала PAPST Motoren GmbH у Санкт-Георген (регіон Шварцвальда, 1992) та завод Ландсхут від ALCATEL (перейменований на Motoren Ventilatoren Landshut GmbH, 1997) — у 2003 році три компанії були перейменовані на ebm-papst Mul St. Georgen та ebm-papst Landshut.

У 1998 році інженери Elektrobau Mulfingen представили на світовий ринок перші енергозберігаючі осьові та відцентрові вентилятори з інтегрованою електронікою, на основі яких були розроблені такі продукти, як ЄС-вентилятори ebm-papst (протягом наступних декількох років були основним товаром, що продається).

Ebm-papst стала "зеленою" в 2006 році - тоді в Mulfingen-Hollenbach почалося будівництво енергонезалежної фабрики для енергозберігаючих вентиляторів, після завершення якого свіжорозроблена "зелена" серія вентиляторів, звана HyBlade®, встановила нові стандарти. Група продуктів із пластмасовими лезами із вставленими алюмінієвими підкріпленнями не лише забезпечувала знижене енергоспоживання, а також зводила рівень чутного шуму у півтора рази.

GreenTech – це символ захисту навколишнього середовища, корпоративна філософія Ebm-papst щодо раціонального використання ресурсів та стійкості. Матеріали та процеси, що використовуються компанією, оптимізуються ще на концептуальній стадії з точки зору екологічності, енергетичного балансу та можливості вторинної переробки. GreenTech також забезпечує максимальну ефективність використання енергії у виробничих процесах Ebm-Papst.

У 2011 році Ebm-papst вперше публічно презентувала вентилятори з біоматеріалів, і таким чином як лідер світового ринку енергоефективних вентиляторів пройшла ще одну віху в галузі захисту навколишнього середовища та збереження ресурсів.

Наступний рік ознаменувався для компанії відкриттям нового центру розробки у Вай Гао Цяо недалеко від Шанхая (Китай) та покупкою виробника коробки передач Zeitlauf у Лауфі (біля Нюрнберга). Також, Ebm-papst розробила новий пасивний компонент, AxiTop-дифузор, який забезпечив значне покращення шуму та ефективності та встановив нові еталонні показники.

У листопаді 2013 року компанія Ebm-papst оголошується найстійкішою компанією Німеччини, отримавши премію German Sustainability Award.

"FlowGrid" означає ефективні функції захисту від шуму в системах охолодження, вентиляції та кондиціювання повітря. З 2014 року Ebm-papst пропонує перспективне вирішення проблеми високопродуктивних технологій, що створюють перешкоди: FlowGrid для осьових та відцентрових вентиляторів.

Про інші досягнення (нагороди, зв'язки з "зеленими" виробничими групами, інновації) компанії, про продукцію, пропоновані послуги тощо можна детальніше дізнатися на сайті виробника.

Компанія СЕА постачає товари Ebm-papst на територію України.

Top