Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Everlight Electronics Co.,Ltd

EVERLIGHT Electronics Co., Ltd. була заснована в 1983 році в Тайбеї, Тайвань, та володіє більш ніж 38-річним досвідом в галузі досліджень і розробок світлотехнічної продукції. Завдяки швидкому обслуговуванню клієнтів та відмінній репутації бренду EVERLIGHT увійшла до п'ятірки лідерів світового ринку світлодіодів.

Продукти компанії виробляються і упаковуються на власному підприємстві, щоб гарантувати максимальну якість і сервіс. EVERLIGHT пропонує різноманітний асортимент товарів, що складається з світлодіодів високої потужності, світлодіодів SMD, ламп, компонентів освітлення, модулів світлодіодного освітлення, цифрових дисплеїв, оптопар та інфрачервоних компонентів для різних додатків. Сьогодні EVERLIGHT — це глобальна компанія, в якій працює більше 6400 співробітників в Китаї, Гонконгу, Японії, Кореї, Сінгапурі, Малайзії, Індії, Німеччині та США.

Прагнучи мінімізувати вплив на навколишнє середовище і пропонуючи своїм клієнтам рішення з захисту довкілля, компанія пропонує широку лінійку виробів, які відповідають вимогам RoHS, а також іншим екологічним стандартам, які обмежують або виключають використання певних шкідливих матеріалів. EVERLIGHT сертифікована згідно до: QC 080000 / ISO 9001 / IATF 16949 / ISO45001 / ISO14001 / SA8000.

Поставками світлодіодів та іншої продукції EVERLIGHT на територію України займається Компанія СЕА.

Top